Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Barátnőm mindig rosszul van...

A Barátnőm mindig rosszul van ha betegségről van szó?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől van az ha valaki betegésgről beszél neki pl hogy ha végignyujzta valaki a kezhét, vagy vért vettek valakitól ő már rosszul van multkor meséltem neki az egyik munkatársamról mi történt vele és ő meg sírt, hogy fáj a feje a keze meg nem kap levegőt peddig általános dolgokat mondtam neki meg a lymkórról beszélgettünk. Mitől van ez vagy beképzeli vagy nem értem és mi lesz ha ő kerül kórházba?nagyon féltem! Szerintetek mi történhet miért van ez?
2010. aug. 3. 21:33
 1/4 OliaTIRA ***** válasza:
nem erte ot valami trauma? nem tortent vele semmi?
2010. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer volt autóbalesete most márciusba egyedül volt az autóba.Hónapokig korházba volt az életért küzdöttek az orvosig napokig.De, valójában előtte is ugyanilyen volt. Már múltkor úgy megijedtem lelocsáltam vízzel miközbe feküdt. De ha valahol vagyunk akkor is elfehéredik ha ilyen a téma is már féltem de, nagyon. Amúgy ő 20 éves én meg 23
2010. aug. 3. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a pánik előjele. Kérdezz rá, hogy más tünete, vagy hasonló tünete, de másjellegű esemény közben van e neki. Egyébként jó lenne rábeszélni, egy sztk-s pszichiáterlátogatásra, mert most még valami enyhe akármivel el lehet kapni a betegséget. Mondd el neki, hogy egy pszichiátriai látogatás csak egy beszélgetés. A rendelőben nincs is semmilyen eszköz.
2010. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 OliaTIRA ***** válasza:
igaza van az elottem szolonak
2010. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!