Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Este nagyon szédültem, foleg...

Este nagyon szédültem, foleg fekve volt olyan mintha zuhazzék fejjel lefele, emiatt nehezen aludtam el mert be is pánikoltam. Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Vernyomas, cukor ok, mondjuk kicsit sokat gepeztem tegnap meg teloztam, es panikoltam is, este is bepanikoltam, illetve reszben pozionalis vertogom volt. Ugyelettel beszeltem, orvos azt mondta fekudjek majd elmulik.... ennyit de most felek hogy megint ez lesz, hasmeneshez van ennek koze?

2020. máj. 29. 07:53
 1/1 Lili.user válasza:
Ez a tünet nekemis rendszeresen elő szokott fordulni, nem mentem szakszerű kivizsgálásra mert legtöbbszőr reggelre el szokott múlni, igaz énis nagyon szoktam pánikolni emiatt ezért a refluxom az egekben vn. Én azt javaslom ha nem múlik el és majdnem minden héten jelentketik a tünet akkor érdemes egy neurológusgoz ellátogatni, de a házoorvos is segíthet. Személy szerint ha ilyen újra előfordúlna akkor ennék és lefeküdnék meg persze hidratálnám a szervezetemet mert az nagyban segít a tünetekben. Azt gondolom, hogy hasmenés nem járúl hozzá a tünetekhez csak ha nem valami hasemnüses vírusban szenvedsz közben. :)
2020. jún. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!