Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van most valamilyen influenza...

Van most valamilyen influenza járvány vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Az egész családom lebetegedett,velem az élen. Egyik napról a másikra. Lázasak vagyunk, fáj mindenünk. Ezért érdekelne.
2008. nov. 23. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem az öcsém kapta el ezt az orvos szerint nincs neve vírust.4napig lappangott benne,és 4nappal előtte azt mondta az orvos,hogy nem olyan nagy baj,dekiírta (szerdán péntekig)aztán ma hajnalban végighányta az éjszakát és lázas lett.Elmentek anyumé ügyeletre és kapott egy injekciót a combjába.Szóval van vmi vírus.

/pici cutte/

2008. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért a combjába kapta?Egyébként merre felé laktok? A kisfiamat én is tegnap elvittem az ügyeletre, (7 hónapos) az orvos azt mondta semmi baja,hozzá kell tegyem 39 fokos láza volt éjszaka. Akkor most mi is van? A kislányom ő 2 éves, tegnap reggel hányt éjszakára belázasodott. Reggelre pedig a férjemmel mi is lebetegedtünk. Merre felé laktok? Mi BAZ megyében.
2008. nov. 23. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért a combjába,mert aztmondta az orvos,hogy vannak olyaj injekciók,amit nem lehet karba adni.Pedig az öcsém direkt rákérdezett.Mi Fejér megyében lakunk Fehérváron.És uggyanezek voltak nálunk is,és 4nappal ezelőtt aztmondták nem komoly,de ma kiírták egész jövőhétre.

/pici cutte/

2008. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és,ha ez számít,akkor decemberben lesz 9éves.
2008. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
és te kedves pici cutte mennyi vagy?:)
2008. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15..
2008. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
akkor még túúúl pici cutte vagy a nagy dolgokhoz:P eheh:D bocsi ezt muszáj volt:))
2008. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most télleg nemazért deh mihez vagyok pici?:)

Megválaszolni eg yolyan kérdést,hogy van e vmilyne járvány?:))

Mert amikre nemtudom a választ,arra nem válaszolok:))

Ellenben veled:)

2008. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok azt szeretném meg tudni ogy egyik napról a másikra megfáztam alaposan. az orom hol eldugul kiszárad alig kapok levegöt lázam is volt 38 fok a torkom folymsatosan kapar a sleimot alig birom felszedni majdnem behányok töle. mitöl lehet ez? milyen járvány van? mert rég volt ilyen beteg. köszönöm aki ir és segit. alig hatnak gyogyszerek a teák a mézek.:((( köszönöm a választ
2008. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!