Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aggódom. Mi okozhatja ezeket...

Aggódom. Mi okozhatja ezeket a furcsa rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben (pár hete) gyakran jön rám a rosszullét. Általában csak szédülök, és a közérzetem pocsék, de van, hogy enyhe hányinger, bizonytalanságérzet és félelem társul (utóbbi azért, mert nem tudom, mi okozza és ez megrémít). Az elmúlt hétben elég sok ilyen volt, és éppen most is van egy, de már lassan múlik el. Most hányinger van jelen, gyomorkörnyéki furcsa kellemetlen érzés, izzad a kezem, és a nyakamba is kisugárzik a fájdalom. A szívem hevesen vert, még most is magas kicsit a pulzusom. A mellkasomat hullámokban öntötte el egy hűvös, és nagyon kellemetlen érzés. Mi okozhatja ezeket? Van okom félni, vagy csak hipochondria?

2020. márc. 15. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hívd a háziorvost, elmondod a tüneteket és ő megmondja hogyan tovább.


Nem akarok tippelni, de nagy az esély, hogy pánikrohamod van.

A tünetek hasonlóak, amiket én éreztem, mikor pánikbeteg lettem.

Vegyél mély levegőt, tartsd bent, orrodon kifúj. Kissé hideg, vizes ruha a tarkódra.


De orvost hívni kell mindenképp! Ügyelet, háziorvos stb. Komollyá is válhat.

2020. márc. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló: neked nincs jobb dolgod, mint egy olyan ember sértegetése, akit nem is ismersz? Ennyire unatkozol, hogy azzal foglalkozol, akit leszólsz? Eleinte írtál értelmes dolgokat, de most már csak próbálsz sértegetni, aminek semmi értelme. Nem tettem ellened semmit. Tudod, van egy ilyen mondás, hogyha nem tudsz értelmeset mondani, meg se szólalj.


Utolsó válaszoló: köszönöm a választ.

2020. márc. 20. 10:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer elolvasod, talán észreveszed, hogy a legelejétől ugyanazt mondtam, mint az utolsó, csak nem láttad a lila gőztől: hívd fel az orvosodat. Ha ezen meg akarsz sértődni, a te bajod. Én nem sértegettelek, csak rá akartalak ébreszteni a tennivalóra.
2020. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!