Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aggódom. Mi okozhatja ezeket...

Aggódom. Mi okozhatja ezeket a furcsa rosszulléteket?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben (pár hete) gyakran jön rám a rosszullét. Általában csak szédülök, és a közérzetem pocsék, de van, hogy enyhe hányinger, bizonytalanságérzet és félelem társul (utóbbi azért, mert nem tudom, mi okozza és ez megrémít). Az elmúlt hétben elég sok ilyen volt, és éppen most is van egy, de már lassan múlik el. Most hányinger van jelen, gyomorkörnyéki furcsa kellemetlen érzés, izzad a kezem, és a nyakamba is kisugárzik a fájdalom. A szívem hevesen vert, még most is magas kicsit a pulzusom. A mellkasomat hullámokban öntötte el egy hűvös, és nagyon kellemetlen érzés. Mi okozhatja ezeket? Van okom félni, vagy csak hipochondria?

2020. márc. 15. 15:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Van esély rá, hogy pszichés eredetű?
2020. márc. 15. 15:14
 2/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet meg más is. Addig menj orvoshoz, amíg lehet, de ha nem tudsz, szedjél Valerianát vagy más hasonló enyhe nyugtatót egy ideig.
2020. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon félek.. Ugye nem szívroham jele?
2020. márc. 16. 08:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor menj el orvoshoz, ne itt kérdezősködj!
2020. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem ez az oldal arra való.
2020. márc. 16. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem, ilyen esetben nem arra való. Nem helyettesíti az orvost.


De ha leírod, hogy mit szeretnél:

a) nyugtassunk meg, hogy nincs semmi bajod

b) pánikoltassunk be, hogy estére meghalsz

akkor tudunk olyan válaszokat írni, amilyet hallani szeretnél, csak orvoshoz ne kelljen menni, aki az igazi választ meg tudja mondani személyes vizsgálat alapján.

2020. márc. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm a hülyének nézést. Nem szeretnék aprósággal (mert valószínűleg nem komoly) orvoshoz rohanni, főleg most.
2020. márc. 16. 20:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél ilyen helyzeteket, akkor viselkedj komolyan, és ne legyen ekkor ellentmondás a szavaid között.


Szívrohamra gyanakszol, és azt mondod, apróság? Komolytalan.


Idejössz olyan tünetekkel, amihez személyes orvosi kivizsgálás kell, és ragaszkodsz hozzá, hogy valaki távdiagnosztizáljon? El is hinnéd a választ? Komolytalan. Hacsak nem vagy bevallott hipochonder. Nem véletlen, hgy mások meg se próbáltak válaszolni neked, mert nem lehet.


Ha nem akarsz ilyen időben személyesen orvoshoz menni, akkor hívd fel az orvosodat, mondd el neki a tüneteidet, és kérdezd meg, hogy szerinte elmenjél-e. Egy fokkal komolyabb, ha a saját orvosodnak teszed fel a kérdést. Ilyenkor szabad telefonon kérdezni.

2020. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért forgatod ki mindenképp a szavaimat bármit írok? Sok lehetőség van, hogy ez mi lehet. Félelmemben a szívrohamra is gondoltam, de az nem valószínű. Inkább valami apróság lehet. Nincs ebben semmi ellentmondásos, csak meg kéne érteni amit írok, és nem arra koncentrálni, hogy mindenképp hibát kell találni benne. Nem kértem távdiagnózist, ezzel az erővel mindenki, aki ebbe a kategóriába ír ki kérdést, és a panaszát írja le, akkor diagnózist kér? Ugyan már. Inkább segítsünk egymásnak.
2020. márc. 18. 07:38
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenki, de te igen.

Megértettem, amit írtál, és mivel van eü. végzettségem, ezért nem sarlatánkodom bármiféle tippeléssel, hanem azt mondom, hívd fel az orvosodat. Három nap alatt már bőven megtehetted volna ahelyett, hogy itt adod a sértődöttet.

Ja, hogy az logikus és hasznos lenne?


Ha nem tetszik, amiket írok, akkor ignoráld a válaszaimat, és figyelj oda csak arra, amit az összes többi válaszoló írt neked.

Ja hogy nincs ilyen?

2020. márc. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!