Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülfájáskor mit tegyek, hogy...

Fülfájáskor mit tegyek, hogy megszüntessem a nagy fájdalmat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Melegits sót, tedd egy zokniba és tartsd a füledhez.

Ha nem segit, menj orvoshoz. Nekem is fájt és nem tudtam kikúrálni. A dokitól kaptam fájdalomcsillapitót, antibiotikumot és fülcseppet. Egy hét kellett, amig rendbe jött.

2008. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
a meleg só sajnos csak pillanatnyilag segit. szerintem menj orvoshoz! gyógyulást
2008. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
82%

Szia! A só tényleg nem a legjobb megoldás esetleg átmenetileg ja és főleg nem zokniba mert nem teljesen szigetel és belemegy a füledbe a só! ha be van gyulladva akkor vegyél be gyulladáscsökkentőt, de csatlakozom az előttem szólókhoz! Irány a doki!! Jobbulást neked

ui.:én is ebben a cipőben vagyok és egész nap még csak nyelni sem tudtam! együtt érzek veled!!

2008. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mindenképpen melegen kell tartani,az biztos ,hogy fog segiteni.
2008. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!