Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy nincs...

Miért van az, hogy nincs kedvem, erőm felkelni reggel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon rosszul érzem magam lelkileg, hirtelen változott valami az életemben, amit rosszul élek meg és állandó stresszforrás. Elkerülhetetlen, mindig itt van, nem tudom ignorálni.

Hétfő óta mikor felkelek, azt érzem, hogy nem akarok menni sehova, feküdni akarok egész nap bedugott füllel, egyedül. Tanulok, stb, de a sulihoz sincs kedvem, és olyan erős bennem ez a vágy, hogy ne menjek inkább sehova, hogy frusztáltan érzem magam, ha arra gondolok, hogy nekem suliban kell lennem. Pedig soha nem voltam lógós. Valaki segítsen, hogy tudnám ezt legyőzni.

Már el kellett volna indulnom, felöltöztem, de nem tudtam magam rávenni, hogy elinduljak.



2019. okt. 16. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nyomas az iskolaba
2019. okt. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

miert van az?

hat ezert:

"Az utóbbi időben nagyon rosszul érzem magam lelkileg, hirtelen változott valami az életemben, amit rosszul élek meg és állandó stresszforrás. Elkerülhetetlen, mindig itt van, nem tudom ignorálni."


mellesleg en is ugyanigy vagyok

de nekem csak masodik orara kell menni

elotte viszont meg annyi dolgom lenne, hogy eselytelen utolerni magam...

es meg csak oktober van...

rajtam mar csak az oszi szunet segit

vagy az sem...

2019. okt. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem érem, hogy miért írtok ki olyan kérdést, amit rögtön meg is válaszoltok magatoknak.
2019. okt. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, akkor módosítom: Mit tudok tenni ez ellen?
2019. okt. 16. 08:50
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiírsz egy kérdést a gyk-ra pl.
2019. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

- rendszeresen kialszod magad

- multivitamint szedsz

- rendesen eszel-iszol

- minden nap minimum sétálsz egy jó nagyot, vagy más testmozgást végzel

- nem hajszolod túl magad, sőt, jobban odafigyelsz magadra, arra, hogy mihez van kedved, mit szeretnél, és megadod magadnak, nem csak a kötelességeiddel foglalkozol

- okosan osztod be az idődet (vagy legalább megpróbálod)

- nem vagy egész nap egyedül: emberek közé mész valamennyi időre minden nap akkor is, amikor nem akaródzik

2019. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!