Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért nem tudok orrspray-ket...

Miért nem tudok orrspray-ket használni? (több lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy mostanában nagyon durván előjön az allergiám, és állandóan be van dugulva és folyik az orrom. Sok orrspray-t kipróbáltam már, de mindnél az volt a gond, hogy amikor befújtam, borzasztóan elkezdte irritálni az orromat belülről, és folyamatosan tüsszentenem kellett. Nem csak az cucc amit befújtam jön ki, de még rosszabb az egész mert utána kb. 10 percig folyamatosan tüsszentgetek...
2015. szept. 12. 18:57
 1/3 anonim válasza:
hát ez érdekes...én igazán nem tudom mitől lehet, lehet valamiért érzéknyebb az orrod, és a sprincitől el kezd viszketni.
2015. szept. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nyálkahártya nagyon gyenge. Ezért van az allergia is. Teaízesítő tabletta porával (C vitamin) fel lehet erősíteni.
2015. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten az orrzuhanynak.
2015. szept. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!