Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Sűrű, tapadós, fullasztó nyák...

Sűrű, tapadós, fullasztó nyák a garatban. Mitől lehet, és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
4. éve kínoz a probléma. Ez idő közben hol erősödött, hol megszűnt a panasz néhány hónapra, majd visszatért. Allergiás asthmám van, de rohamaim nincsenek. Bármilyen köptető szirupot/ tablettát szedek, nem segít. Nyákoldó teával próbálkoztam, de a sem vezetett eredményre. Folyadékbevitelem változó, de néha alig merek inni, mert ez a nyák folyadékkal érintkezve szabályosan fullasztó. Vannak napok, amikor meg tudok inni 2-3 liter folyadékot és semmi gond, de van, amikor 3-4 deci is feladja a leckét emiatt. Éjszakai alvás néha kilőve. Rettenetesen szenvedek, és már néha már szabályosan halálfélelmem van. Valaki volt már hasonló helyzetben? Esetleg orvos és tud tanácsot adni? Mindenféle ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok. (Kötekedésre, bunkó beszólásokra nem vagyok kíváncsi) Előre is köszönöm!

2015. júl. 6. 21:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Valakinek sikerült valami megoldást találni? Én is ezzel küzdök.
márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!