Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gombócérzést okozhat az allergia?

Gombócérzést okozhat az allergia?

Figyelt kérdés
Furcsa gombócérzés van a torkomban, meg mintha szorítana a garatmandulám. Allergiás vagyok, de még idén nem ettem rá gyógyszert. Vérvizsgálaton voltam a pajzsmirigyemnek semmi baja. Idegességtől is lehet tudom, szorongásoldót szedtem de akkor is ott van. Akkor ez tényleg allergia lehetne?
2015. máj. 31. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez általában kereszt-allergiánál szokott jelentkezni. Nem tapasztaltad, hogy ha bizonyos ételeket eszel, leginkább akkor jelentkezik? Én pl allergiás vagyok a parlagfűre és mindenre, ami ebben a késő tavaszi, kora nyári időszakban virágzik, és ha pl banánt/uborkát/almát eszek, azután szokott így "viszketni" a torkom. De persze nem csak ekkor, nálam is van, hogy csak úgy simán feltűnik, aztán rá pár órára már semmi tünet...
2015. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát voltam megvenniba szokásos allergia gyógyszerem, a gyógyszertárod azt mondta simán lehet az érzés attól, de különösebben nem mondott mást. 3 szemet vettem be eddig, és kb változatlan a helyzet, ma megprobálkozok az orrsprayvel is hátha...
2015. jún. 3. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Allergiás vagyok, és én is sokszor érzek gombócot a torkomban. Ma voltam dokinál, és azt mondta, hogy ez reflux, annyira piros a torkom, pedig mostanában nem is éreztem.
2015. jún. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!