Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tej allergiánál lehet az hogy...

Tej allergiánál lehet az hogy csak kiütés, ekcéma, atopia jelentkezik és hasmenés pl nem? Illetve mennyi idő után tűnnek el a kiütések ha az ember elkerüli a tejet ?

Figyelt kérdés

szept. 12. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha felmerül a gyanú, akkor jobb kivizsgáltatni, és diagnózis birtokában kerülni a tejtermékeket, ha szükséges. Nem próbálgatni, találgatni.
szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze hogy lehet! Pici baba korom óta tej érzékeny vagyok! Baba koromba csak az arcomon jött ki vagyis a bőrömön. Amugyis ekcémás vagyok de ekkor sokkal jobban előjött. Muszáj kivizsgáltatni mert nagyon kellemetlen tud lenni. Nálam már arcon nem jelentkezik hála istennek csak máshogy. De volt hogy tejes tusfürdővel megmostam az arcom és hát..tele volt a fejem ekcémás holyaggal. Szóval ne szúrj ki magaddal vizsgáltasd ki. Nem ugyanaz pl az se hogy laktozra vagy e allergiás vagy tejre mert ha csak laktozra legalább ihatsz laktóz mentes cuccokat. Ezért is jobb megtudni hogy mi a helyzet. Mikor tünnek el? Hát szerintem ez egyén függő de szerintem elég hamar. De semmi felé tejeset ne egyel mert bármibe amibe pici is van újra elojohet pl cukor. De úgy kb szerintem 1-2 nap
szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!