Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Melyik allergiàs szempcsepp...

Melyik allergiàs szempcsepp az ami nektek bevàlt?

Figyelt kérdés
Borzasztóan viszket ès szúr a szemem, parlagfű allergiàm van.
szept. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már párat, kimondottan allergiára valót és műkönnyet is, de egyik se jött be. Ami nekem bevált valamennyire a gyógyteás szemborogatás, de ezt nyilván csak otthon tudom csinálni. Napközben munkahelyen nem. Én bodzából főzök teát, belemártom a vattapamacsot és a szememre teszem. Amíg rajta van megkönnyebbülés van, és mintha a kis vérereket is eltüntetné egy ideig. Sajnos nem csodaszer, de jobbat nem tudtam kitalálni.
szept. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a tanácsot
szept. 6. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Opticrom (+antihisztamin tabletta, konkrétan levocetririzin hatóanyagú) elég jól működik. Nézz utána, talán a Taleumnak ugyanaz a hatóanyaga. Recept nélküli mindkét gyógyszer, de ha még nem jártál orvosnál az allergiáddal, akkor szerintem érdemes azért egy látogatást tenni. Nekem ezeket annakidején orvos javasolta, többfélét próbáltunk végig, ez vált be.
szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!