Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » 20-30 éves (korábban nem túl...

20-30 éves (korábban nem túl gyakran, évi 1x takarítottÖ kárpit ágyból ki lehet porszívózni a port?

Figyelt kérdés

Iszonyat allergiám van, gyógyszer mellett is. Most tervezek magamnak őj ágyat venni, de itthon megy a vita azon, hogy csak porszívózzam ki. Picit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, tényleg dől a por belőle.


Ágykeret +antiallergén matracot, ágyneműt vennék magamnak helyette.



2022. dec. 5. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Amúgy is vegytisztítani kéne, mert megtelepednek benne mindenféle organizmusok. Vegyél egy ágyat, egyáltalán nem drága, pláne saját pénzből. Nem értem min megy a vita
2022. dec. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom, még azóta is ezen kattogtok? Komolyan ekkora dolog elővenni azt a porszívót és kipróbálni?
2022. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2, nekem ne mondd... igen, ezen. Korábban többször porszívóztuk, de nem igazán jártunk sikerrel vele.
2022. dec. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!