Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Véletlenszerű viszketések....

DettiKK kérdése:

Véletlenszerű viszketések. Mitol van?

Figyelt kérdés

Mostansag vettem eszre hogy tok veletlenszeruen ugy erzem h mintha megcsipett vna egy szunyog es elkezd viszketni a borom es beduzzad egy keves vakrastol is. De amugy nem csipett meg szunyog vagy barmi mert par oran belul elmulik. En ugy tudnam leirni hogy mintha folyamatosan bekepzelnem h megcsipett egy szunyog kb olyan erzes fog el.

Regen voltam csalankiuteses meg gyerekkoromban, de ez most maskeppen nez ki szoval nem hinnem hogy csalankiuteses lennek.

Esetleg vkinek vmi tipp hogy mi lehet ez?



2022. júl. 16. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp: menj el az orvoshoz, mert amúgy millió+1 oka lehet.

[link]

2022. júl. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni és ez allergia, az évnek egy bizonyos szakaszában van. Én vény nélkül szedhető allergiagyógyszert szedek ilyenkor. Sok fajtát kipróbáltam az évek alatt , olyanokat is amit orvosok írtak. Végül egy filléres vénynélküli lett jó.
2022. júl. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi, igen el fogok csak kivancsi voltam masok velemenyere is, mert sajnos neha az orvosoknak sincs otletuk. 2 honapja pl egy foltban kihullott a hajam mentem vervetelre erre a vervetel eredmenyei alapjan a haziorvos velemenye: maga teljesen egeszseges. Azota mentem maganorvoshoz is de egyelore nem talaltak meg az okat, goc sem volt a szervezetemben
2022. júl. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!