Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » SOS! Fáj a fejem elől. Ezt...

SOS! Fáj a fejem elől. Ezt csináltam tegnap. Lehet ez a mellekhatása?

Figyelt kérdés

F


Tegnap hidrogén peroxiddal és szőkített porral festettem a hajamat. De soha többet ezt nem fogom csinálni, mert halottam, hogy jelentkezhet allergiás reakció és feldagadhat a fejem, a szemeimnél. Szerencsére reggelre nem dagadt fel semmim, nincsenek piros pöttyök sem a fejemen sem a testemen. Tegnap este jelentkeztek tünetek mégpedig:fejfájás elől a szemeimnél, a homlokomnál, legszomj jött rám (pánik rohamtól, mert be pánikoltam, hogy feldagad a fejem a szemeimnél és meghalok).

Tegnap Felhívtam az ügyeletet, és azt kérdezték mi bajom van. Mondom nehezen lélegzem, fújt. Hogy ő hallja hogy jó lélegzem mert vízszintesen beszélek. Kérdezték hogy mikor kentem be. Mondom 16 kor. Akkor kezdett viszketni, és ő azt mondta hogy az normális. Hogy most viszket e. Mondom nem. Hogy be i van dagadva a fejem. Mondom nincs. Hogy túl élem a holnapot (vagyis a mai reggelt). Hogy nyugodjak le.


Szerencsére túl éltem a reggelt, pedig nagyon féltem, hogy feldagad, és meghalok.

Ma a fejem fáj elől még mindig.


Mitől? Mit tegyek? Ez normális? Próbáltam este lemosni a festéket vagyis a hidrogén peroxidot, de nem sikerült.

Nem szeretnék egészségügyi problémát ebből. Soha de soha nem fogom festeni a hajamat.


2020. dec. 24. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet ez a mellékhatása még és nem múlt el teljesen. Majd elmúlik.

Csak fejfájás van. Más tünet nincsen. Szóval nyugi. A fejfájás is majd elfog múlni.

2020. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csípi a szemeimet de semmi más tünet nincs. Remélem nem vagyok lázas. De tüsszögni tüsszögök.
2020. dec. 24. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Fehér lett a fejbőröd a hidrogén-peroxidtól?

Nem lesz tőle semmi bajod, kissé csíphet, viszkethet, de nem ártalmas, nekem is ment már a kezemre a laborban, ráadásul a töményebb fajtából:D

2020. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem fürödj le. Telefon, stressz nélkül. Így le tudsz nyugodni és enyhülhetnek a tünetek. (Pánik beteg vagyok, ha van rá lehetőségem mindig ezt csinálom, esetleg kamillás/levendulás illatosító/tusfürdő akármi) Lehet mellékhatás, de a pániktól be is képzelheted.
2020. dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok félek, hogy neadjisten bedagad a fejem
2020. dec. 24. 14:11
 6/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de 22 óra alatt rég bedagadt volna
2020. dec. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha eddig nem dagadt be valószínű nem is fog
2020. dec. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hala a jó istennek. Csak a fejem fáj.
2020. dec. 24. 14:15
 9/10 anonim válasza:
Legjobb esetben is ha nem okoz testi bajokat akkor is a hajszálaid bánják, ha soká rajta hagynád, pl órákig akkor látható lenne a roncsolás, rövid idő alatt is roncsol de nem annyira, viszont rendszeres "kezeléssel" már észrevehető. Abszolút nem ajánlott a használata, sokkal jobb módszerek vannak már, fodrásszal kell beszélni.
2020. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Milyen testi bajok?
2020. dec. 24. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!