Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a testvérem...

Mit csináljak ha a testvérem mindenért engem hibáztat?

Figyelt kérdés
Nem is olyan rég, kb 3 nappal ezelőtt elromlott az ajtózár, és én eskü nem csináltam vele semmit, nem bírtuk kinyítani, a szomszéd se tudta. De végül sikerült, és amikor hazajött engem kezdett el hibáztatni az ajtó miatt, és hogy biztos hogy én rontottam el. Anyum is megmondta, hogy nem jó az ajtózár, ki kell cserélni, de ő akkor is engem hibáztatot. Aztán letörölte a kedvenc csatornámat, és azt hazudta, hogy letörlődött “magától”. Aztán egyszer visszaszóltam neki (egyszer), és akkor direkt az övé volt az utolsó szó (ez nem lényeges). Amikor mondtam neki, hogy ne ordibáljon már, akkor rámemelte a kezét és azt mondta, ha mégegyet megmerek szólalni, akkor “beveri a pofámat”. 14 éves lány vagyok, ő pedig 17 és lány.
2018. márc. 14. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki hagyná magát,meg kell neki mondani h beverheti de utána következménye lesz,te is bevered és még fel is jelented.. Kicsit elszaladt a ló a mai tizenévesekkel,nem árt időben helyre rakni őket,mert a tanár szülő kezéből kivették a gyeplőt,mert ha rosszul nézel a kis hercegekre, hercegnőkre az már családi erőszak,ki is használják és a család fejére nőnek. :(
2018. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyetértek az elsővel. Piszkosul sok van megengedve a gyerekeknek, azért ilyen agresszívak. De ha az ember csak csúnyán néz rájuk, egyből jön a hőbörgés hogy bántalmazó a család...
2018. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Majd felnőtök, és akkor normálisak lesztek. Addig meg bírd ki!
2018. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

A lehetőségeidhez mérten - állj ki magadért. A felnőtt tulajdonságokat próbálgatják a gyerekek.

#1 mit gondolsz, mi a megoldás, a gyerekverés? Hogy megtanulják ki az úr, és felnőtt korukra is gyerekként viselkedjenek, mint szinte az összes mai felnőtt? A nagyobbtól, erősebbtől (állam, hatóság) farok behúzás, meghunyászkodás, jogért nem kiállás, ha meg nem látja senki, a sitt kiborítása a sínek mellé?

2018. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!