Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ugye nem fog nagyon megromlani...

Ugye nem fog nagyon megromlani a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nővérem Amerikában tanul már harmadik éve és csak nyáron jár haza. Akkor rengeteget van a barátjával, válogatott kosaras úgyhogy akkor sem vagyunk sokat együtt. Az elején nagyon rosszul viseltem rengeteget sírtam mert mindig nagyon jóban voltunk bár elég nagy a korkülömbség (ő 21 én 13). Most kb egy hónapja ment vissza Amerikába azóta nem sokat beszéltünk a sok időeltolódás miatt (6 óra) meg ugye mindkettőnknek edzés tanulás stb. és nagyon rosszul tudom érezni magam nélküle. Látom rajta hogy nagyon szeretne velünk is lenni mert azért eléggé hiányoljuk de a barátjával is szeretne sokat lenni. Hogyan tudnám megkönnyíteni ezt a helyzetet mindannyiunk számára? Valaki aki volt hasonló helyzetben tud segíteni?
2015. szept. 28. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Esetleg próbáljátok összeegyeztetni, hogy hetente egyszer egy-két órára lefoglaljátok egymást.

Tehát mondjuk szerda este nyolctól tízig minden héten.

Így szervezni is könnyebb.

2015. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te nem sokat tudsz tenni, nővérednek kéne másképp szervezni a dolgait. Beszéld ezt meg vele.
2015. szept. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéld meg vele. Ne vádlóan, hanem csak így pl: "olyan fontos vagy nekem, nagyon hiányzol, és szeretném ha lenne a héten legalább egy fix időpont amit kinevezzünk erre" ez kellőképpen asszertív tőled, és ki van mondva az igény. Sportolóként és a időeltolódás miatt érthető h alig lehet neten is beszélni de ha mindketőtöknek fontos, akkor szerintem megoldható. :)
2015. szept. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!