Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem aki anyummal és a nevelőfaterommal él . Én elköltöztem fateromékhoz mivel 9.-es lettem . Mióta elköltöztem amikor csak tudok találkozok a testvéremmel . Ma felhívott anyum és megkérdezte hogy nincs-e kedvem találkozni a testvéremmel hétvégén , én azt mondtam hogy nem mert görcsöl a hátam és elég rosszul érzem magam ( nem akarom hogy elkapjon valamit ha beteg vagyok ) és erre ő beüvöltötte a telefonba hogy milyen szemét vagyok meg ilyenek és utána azt mondta gúnyosan a tesómnak hogy a bátyád nem akar veled találkozni . felhívtam tesómat hogy megbeszéljünk később egy időpontot , de odament anyum és letetette vele a telefont . Mi ilyenkor a teendő ?

2015. jan. 9. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs mobilja a tesódnak? hívd fel később, vagy írj neki egy sms-t, hogy nem igaz hogy nem akarsz vele találkozni, vagy face-n írj neki, vagy emilt, tán csak van más lehetőségetek is beszélgetni mint egy vonalas telefon, vagy anyukád mobilja.. hm ?:) (mindenesetre anyukádtól ez nagyon csúnya dolog volt...)
2015. jan. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van mobilja , azon hívtam csak mivel anyum elvette tőle ezért az a lehetőség is kizárva, a másik meg hogy elég messze lakunk egymástól szóval az hogy gyorsan odamegyek szintén kilőve :\
2015. jan. 9. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Később hívd fel, és akkor már hátha nem lesz ott az anya, és nyugodtan el tudod neki mondani, hogy nem azért nem találkozol vele mert nem akarod látni, hanem mert nem érzed jól magad és fáj a hátad. Ha eddig is jó volt a viszonyotok biztosan meg fogja érteni, és nem fog ezen problémázni.
2015. jan. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!