Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mégis mit tegyünk?

Grettyhen kérdése:

Most mégis mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Az öcsém 16 éves és elég érdekes szituációba keveredett. A szomszédunkban lakik egy harmincas éveiben járó nő a kisfiával. A tesóm évek óta sokat segít neki, boltba jár, segít a ház körül, ilyesmi. Mostanában viszont szinte naphosszat oda van, még most karácsonykor is. Virágot visz a nőnek, csokit és apukám kiszedte belőle, hogy bizony belezúgott...kissé aggasztó a dolog, mert teljesen kifordult önmagából. Abba akarja hagyni a sulit és itthon is lépten-nyomon veszekszik. Most mégis mi legyen?

2014. dec. 26. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nektek semmit nem kell csinálnotok. Majd az idő megoldja.
2014. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Azt lehet tudni, hogy a nő hogyan viszonyul hozzá? Mert azért ez eléggé befolyásolhatja azt is, hogy nektek mit kell/érdemes tenni.
2014. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érdekes szitu o_o
2014. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Beszéltetek már a nővel? Ha normális, akkor természetellenes neki a dolog és segíteni fog, hogy a tesód lekattanjon róla.


Ha meg hülye akkor nehezebb ez a dolog.


Nem ilyen elvált vagy soha nem volt férjnél nő, akinek olyan férfitől lett gyereke, aki cseszik rájuk, mert azok sokszor bárkiben vagy bármiben ilyen pasipótlékot keresnek, meg látnak, sok fiús egyedülálló anya, a saját gyerekében találja meg, aki ezek után egy életképtelen elkényeztetett, beképzelt szemét lesz a párkapcsolataiban (is).

2014. dec. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A nő látszólag semmit sem vesz észre a dologból, pedig szerintem elég feltűnő...
2014. dec. 26. 11:11
 6/10 szántóvető ***** válasza:
0%
gondolom a szüzességét is elvette már.intézetbe kell tenni a srácot,sajnos más megoldást nem tudok.a srác ill. a nő megver(et)ése nem fogja megoldani a problémát mint ahogy a szép szó,a prédikáció sem.
2014. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Le is feküdtek már?
2014. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szüleidnek kellene átmenni a szomszéd nőhöz beszélgetni. Ha egy kis agya is van, akkor veszi a lapot, és felfogja, mennyire egészségtelen ez a testvérednek.
2014. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de mi az, hogy egy 16 éves gyerek csak úgy átjárkál segíteni egy idegen 30-as nőnek? Milyen nő vagy anya az, akinek a szomszéd 16 éves gyereke kell, hogy segítsen? Anyukád vagy apukád ebben semmi kivetnivalót nem talál? Mert ha az én gyerekem lenne, én ezt nem hagynám szó nélkül. Az írásodból én azt vettem ki, hogy a szüleid sem ismerek nagyon ezt a nőt, mert ha nagyon ismernék, és néha a tesód segít neki, azt mondom, oké. De így??

Beszéljetek a nővel minél előbb, mert szerintem eléggé befolyásolhatta a testvéredet.

2014. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi problema. Ez igy teljesen jo. De aze ne vegye el feleségül a nőt. Mert dupla olyan idős a nő. Aztán aze pár ev mulca is sokat számitana ám hogy a nő 80 éves és már semmire sem jó. A srác meg 40 éves. Fitt fiatalember.
2014. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!