Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális amit az öcsém csinál?

Normális amit az öcsém csinál?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok,az öcsém 14! Állandóan itt alszanak a haverjai! Jó ezt már megszoktam,mert több éve így van ez nyaranta! Ezzel sohasem volt bajom.Sőt! Még éjszaka is felkelthetett akár hogy vigyek nekik chips-et stb..de mostanában nem tudom mi történt velük! Állandóan fogdosnak,meg hülyeségeket szólogatnak be! Hihetetlenül idegesítő dolog,hogy nem tudsz úgy kijönni a szobádból,hogy ne rohanjon oda valamelyik hormontúltengéses retardált,és fogja meg a s*gged!! Mit kezdjek velük? Már nagyon bosszant!

2014. aug. 20. 05:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amit a 9-es ajánlott nagyon jó ötlet, viszont ezek a szemét digó kölykök nehogy visszaüssenek, meg ráküldjék szerencsétlenre a családtagokat, rokonokat!
2014. aug. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Közölte az öcsém hogy aug.20-a alkalmából itt alszanak a haverjai...de én meg megkértem anyát hogy had aludjon itt a párom is,úgyhogy ha valami megint lesz akkor majd mondom neki,ő meg beszélget egy kicsit velük! 9. Ezt a labirintust ismerem,és ők is úgyhogy nem hiszem hogy nagyon beijeszteném valamelyiket is! De ha esetleg majd lesz rá alkalmam valakinél kipróbálom!!
2014. aug. 20. 10:11
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg egy nyámnyila vagy. A párod helyében nem csak ezekkel a kis purdékkal "beszélgetnék el", hanem veled is. Mi az, hogy hagyod ezeknek a büdös parasztoknak, hogy molesztáljanak? Ha az utcán meg akar valaki erőszakolni, akkor letolod a nadrágod? Kicsit gondolkodj el ezen a dolgon, mert ez nagyon komoly, hogy ilyen szinten nem állsz ki magadért.
2014. aug. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Annyiszor osztottam már ki őket meg adtam elődtük pofont az öcsémnek (azt csak egyszer) annak aki felhúzta a pólóm,annak meg azzal a mozdulattal kicsavartam a kezét...de tanulnak belőle? Nem!
2014. aug. 20. 10:32
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szólsz a szüleidnek és ők nem engedik oda őket, illetve szólnak a kölykök szüleinek.


Vagy tenyérrel orrba gyűröd és majd a törött orrukkal nem lesznek olyan nagy legények. És mivel zaklatnak, ez önvédelem.

2014. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleiknek. Például, mondd azt hogy öcsikém, hadd kisérjem már haza a haverodat. Hazakíséred, és ha otthon van valamelyik szülő úgyis beszélsz vele egy kicsit. És akkor mondd ezt! Amúgy tudja mit művelt a gyereke? Mit? Fogdossa a seggem húzgálja a pólomat. Önnek nem is mondta el ezeket? És a szülőknél be van mártva!
2014. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"elég a ele, us sakötletet"

:D


beszélj a szüleivel, húzd le a gatyáját (hátha megalázó lesz neki)

adj neki akkora pofont, hogy padlót fogjon :D

2014. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen egy korbáccsal ütném őket amíg abba nem hagyják
2014. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Fenyegesd meg őket 14-től lehet börtönbe menni
2014. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!