Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális amit az öcsém csinál?

Normális amit az öcsém csinál?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok,az öcsém 14! Állandóan itt alszanak a haverjai! Jó ezt már megszoktam,mert több éve így van ez nyaranta! Ezzel sohasem volt bajom.Sőt! Még éjszaka is felkelthetett akár hogy vigyek nekik chips-et stb..de mostanában nem tudom mi történt velük! Állandóan fogdosnak,meg hülyeségeket szólogatnak be! Hihetetlenül idegesítő dolog,hogy nem tudsz úgy kijönni a szobádból,hogy ne rohanjon oda valamelyik hormontúltengéses retardált,és fogja meg a s*gged!! Mit kezdjek velük? Már nagyon bosszant!

2014. aug. 20. 05:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
pofozd le
2014. aug. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem segít! Imádom az öcsémet,bármit meg adnék érte,de egyszerűen már nagyon zavar a dolog! És múltkor életemben először csaptam meg ez miatt,de nem tanult belőle!!
2014. aug. 20. 05:46
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb halál komolyan fordulj meg, és közöld azzal, aki megfog, hogy "Ugye tudod, hogy ez, amit csinálsz szexuális zaklatás? Később ezért le is csukhatnak. Vedd már észre,nhogy ez nekem nem tetszik, és nem vicces. Neked hgy tetszene, ha űton űtfélen mindenki, leginkább az akit nem akarnál megfogná a seggedet herédet? Pl a matektanáros(ha az nő) Szerintem épp eléggé türelmes coltam, azt hittem kinövitek. Viselkedjetek már legalább valamennyire felnőttként, és ne hormontúltengéses hüyleként, mert ez enm hogy nem vonzó, hanem egyenesen taszító.,"


Persze elég a ele, us sakötletet akartam adni..

Tényleg rá kell őket ébreszteni, hogy ez nem játék, ők még azt hiszik így lehet udvarolni, tudod min amikor az ocpciban meghúzzák a kislány copfját...csak ez tényeg elfajulha, főleg a hormontúltengés míatt, azért nem egijeszteni akrlak de nem egyszer hallttunk már olyat, higy bántottak már így játéknak indulva lányt a fiúk...

2014. aug. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azért olyan könnyen nem adom magam hogy csak úgy "bántsanak" de tényleg sokat segítettél a válaszoddal! Remélem hogy be fog jönni...aztán ha nem,és még mindig folytatják,akkor szólok a páromnak hogy egy kicsit beszélgessen velük!!
2014. aug. 20. 06:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Az sem rossz ötlet, ha a párod, vagy ha olyan az apukád hogy nem akad ki, hanem értelmesen tud ezekről a dolgokról beszélni vele.


Egyelőre tényleg nem akarnak rosszat, csak egymás előtt felvágnak, de ez nagyon kellemetlen lehet.

2014. aug. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát igen! Én nem tudom hogy mit gondolnak ilyenkor...a saját öcsém röhög amikor valamelyik hülyegyerek odajön és konkrétan felhúzza a felsőm! Jó,nem sokat látnak mert futni szoktam reggelente és a pólóm alatt sport melltartót hordok a futáshoz..de akkor is! Mi értelme van ennek? Miért éri meg nekik egész nap engem követni mindenhova,és fogdosni,vagy húzogatni a felsőmet? !
2014. aug. 20. 06:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy ha ezt hagyod..nálam egy ilyen lett volna..
2014. aug. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azért nem volt baj, mert kicsik voltak. Most már azért van baj, mert kamaszodnak. Szólj szüleiteknek és az ilyen problémás köcsögöket ne engedjétek be a lakhelyetekre. Állatok ezek, menjen öcséd az utcára hozzájuk, ha látni akarja őket, oda valók.
2014. aug. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem normális. El kell őket verni! Ne legyél nyámnyilja állj a sarkadra! Odamegy eléd és felhúzza a pólódat? Térdelj bele a tökébe, azt akkor elhallgat. Röhög a másik? Mondd neki, hogy van valami a kezeden és nézze meg! Ha elég közel van és nézi, rugd őt is tökön, vagy üss bele az arcába! Ha már az arca is olyan közel van! A harmadik meg már nem fogja ezt csinálni! Már a látottak miatt sem!
2014. aug. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

[link]



játszasd végig velük ezt! A lényeg, hogy tekerd fel nekik a hangerőt, minél hangosabbra. A játék célja az, hogy a kurzorral a sávon belül maradj. A 3. pálya végén nagyon szűk lesz a sáv, és nagyon közel kell nézni a monitort, hogy célba juttasd az ikont. Amikor célba értél, egy nagyon ijesztő kép fog megjelenni, sikollyal együtt!


https://www.youtube.com/watch?v=FZVuD1algbM


Nézd meg a videót, hogy megijed a csávó! Az a 3. pálya végén van!

2014. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!