Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvérem egy idegbeteg! Mit...

Testvérem egy idegbeteg! Mit tegyek? 12l

Figyelt kérdés
Van egy öcsém... 11 éves. Mindig vereget, piszkál. Pl. azt kérdezte, hogy nem-e vettem észre hogy leskelődik amikor fürdök. Nem hittem el, hogy tényleg néz, de igen. Mondta, hogy szép hónajszőröm és p*naszőröm van -.-" Nagyon gáz... Van egy fiú aki tetszik, anyunak elmondtam, ő persze elmondta az öcsémnek. A fiú épp jött velem szembe a folyosón ő meg kikiabálja hogy "gyerünk smárold le, smárold már lee" Olyan gáz volt hogy .... úristen. -.-" Bejött ma a szobámba, épp ittam, elveszi a kezemből a vizet, fejére önti, és megy anyához, hogy "a tesóm leöntött vízzel, szólj rá!" Anyu meg elhitte:/ Az a baj, hogy mindig neki hisznek, nekem nem. :/ Egyszer felvettem telómra hogy piszkál, ő elvette a telefonom, és ledobta a földre. Ment utána és mondta anyunak hogy "ledobta a földre a telóját". Anya elhitte ezt is... Miért dobnám le a földre? -.-" Már alig bírom ki, hogy az öcsémmel vagyok. És azt mondja hogy pasizok, p*rnót nézek, meztelen képeket töltök fel magamról a netre. Ez persze nem igaz... De mindenkinek ezt mondja. Barátnőm azt mondja, hogy majd kinövi, de azért elég dúrva amit csinál velem. Mit csináljak?
2013. dec. 20. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? :D Olyan úgy megverném, hogy egy hétig fel se tudna kelni az ágyból.
2013. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már úgyis folyton leszidnak miatta nem mindegy h tényleg szívózole vele vagy sem? piszkáld te is . legyél vele aljas! adjál neki jó nagy pofonokat.. ne sajnáld ő ki.aszhat veled, te nem vele? ! dehogynem! sok sikert hozzá! :)
2013. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A tesód nem fogyatékos egy kicsit? Mert amiket leírtál, 3-4-5 éves korban teljesen "normális" viselkedés, de 11 évesen?

Nem bántani akarom, de mintha szellemileg visszamaradott lenne.

Amúgy meg igaza van az előzőknek, ha mindenképpen leszidnak miatta, legalább ne ok nélkül legyen, én akkora pofont adnék neki a következő akciójánál, hogy a fal adja neki a másikat.

2013. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kutya222 válasza:
100%
mond osztálytársainak hogy micimackot szokott nézni bocsánatot fog kérni az beztos
2013. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fúú ha az én tesóm lenne...péppé verném mindes egyes ilyen helyzet után:D
2013. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hozd teis kínos helyzetbe a baratai elött vagy égesd le,fenyegesd meg!

Vagy néha keverj le neki egy nagyot aztan kész!:D

De nem normalis tényleg h ennyi idősen ilyen!

2014. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D
2014. jan. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!