Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik velem úgy a...

Miért viselkedik velem úgy a testvérem mint egy rossz narkóssal?

Figyelt kérdés

felnőttek vagyunk már, külön élünk ő családban én egyedül.

Én dohányzom régóta ő sosem dohányzott.

tegnap meglátogattam -mert egyébként ezt a dolgot leszámítva jó a viszonyunk- és mikor mondtam neki, hogy legközelebb jöjjenek el ők hozzám és főzök valami jó kaját, (elkezdtem sorolni, hogy miket) erre flegmán már-már kiabálva elkezdett velem "pattogni", hogy jé végre enni is fogok valamit és nem azon lenni, hogy a szervezetem mindennap azzal küzdjön, hogy ne haljak meg és, hogy ő nem fog engem eltartani 10 év múlva ha egy lecsúszott drogos leszek.

Nem értettem és nem értem mi baja meg egyáltalán, hogy jut ilyen eszébe?!

egyáltalán nem élek egészségtelenül, leszámítva a dohányzást, eszek iszok rendesen mindent (alkoholt nem mert undorodom tőle) mozgok is. Sosem vagyok beteg vele ellentétben ő minden nyavalyát azonnal elkap. Megkérdeztem mi baja, és hogy normális-e? erre az volt a válasza, hogy egy idegroncs vagyok(mármint én) nem tudtam ezt hova tenni hazamentem. Nem vagyunk már gyerekek mind 2-en 30 és 40 közöttiek vagyunk még ahhoz sincs köze, hogy dohányzom mivel saját keresetemből veszem, eltartom magam 20 éves korom óta előtte is a szüleink neveltek minket mikor suliba jártunk... nekem is ugyanúgy saját lakásom van mint neki.

(még a füst sem zavarja ha hozzám jön mert csak a teraszon dohányzom.)

szerintetek erre mit lehet reagálni?



2013. okt. 26. 18:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
együtt járunk futni..
2013. okt. 26. 22:27
 12/20 anonim válasza:
akkor meg duzzogj.Nem mész vele futni meg nem keresed a társaságát mert elítél (kelts benne bűntudatot)
2013. okt. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

ma ismét megkaptam, hogy nem fog engem eltartani és hogy túlságosan kényelmesen élek.

Ez komolyan meghü..lyült? mostantól nem fogok vele beszélni majd ha akar keres nekem elég volt ebből. Szerintetek megoldás ez?

2013. okt. 29. 15:25
 14/20 anonim ***** válasza:
tudsz jobbat?....valahogy én is igy cselekednék...a fene se akarná ezeket hallgatni...pláne ha nem ért a normális szóból...valami nagyon böki a csörét...biztos h csak ez?
2013. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
1000000000%
2013. okt. 30. 17:13
 16/20 anonim válasza:

játszd a megbántottat, tuti beválik!Bűntudatkeltés a legjobb erre.

Ha hív gyorsan rázd le és ha szóváteszi, hogy miért akkor mond azt neki, hogy úgy viselkedsz velem mint, ha egy fertőzés lennék a nyakadon és úgy döntöttem nem akarom megkeseríteni az életedet mert te ezt érezteted velem. ennyi

2013. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszönöm ez jó ötlet :))
2013. okt. 31. 21:42
 18/20 anonim ***** válasza:

sajnos az ember nem válogathatja meg a rokonait csak a barátait.

azt azonban megválogatja kikkel tartja a kapcsolatot.


ha neked ez nem kell - nekem se kellene - akkor nem kell hozzá menned s nem kell hivnod őt.

s ha ő keresi a kapcsolatot s ezeket kezdi megint, közölheted neki hogy köszi erre nem vagy kiváncsi, szórakozzon a férjével, azért van.:)


vagy abbahagyja, van belefojtod a szót s elköszönsz tőle.


így vagy úgy de ez a megoldás,,,

2013. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nővérednek párkapcsolati problémái vannak? Ha te nagyon jól elvagy pasi nélkül, gondolom, ő se egy fehérmáj. A férje viszont ebben a korban igencsak megköveteli a magáét, és ez a nővéredet esetleg bosszantja. Főleg, hogy lát téged, semmi gondod a világgal, láthatólag jól elvagy nagadban.
2013. nov. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
azért nem gondtalan az életem sok problémám van nekem is csak nem vetítem másokra
2013. nov. 9. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!