Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék a testvéremmel,...

Mit tehetnék a testvéremmel, aki a hátam mögött gonosz pletykákat terjeszt rólam, pedig az én közbenjárásomra tanulhat? És egyáltalán miérttszi ezt?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha hosszú lesz, de nagyon ki vagyok bukva. Van egy húgom, jövőre kezdi az egytemet. Egészen a múlt hétig azt mondtam volna, hogy legjobb barátnők vagyunk. Szegény családból származunk, anyu egyedül nevelt minket, ezért nagyon szoros volt a kapcsolatunk. Amikor 20 éves koromban feljöttem munkát vállalni a fővárosba, alig bírtuk ki egymás nélkül. Két éve megismertem a vőlegényem, akit mindennél jobban szeretek, nem hittem, hogy találok ilyen férfit. Ő 16 évvel idősebb nálam, sokat dolgozott, ezért elég jó módban élünk. Összeköltöztünk, nyáron lesz az esküvőnk. Közben segítettük a családomat is, párom fogja fizetni a húgom tandíját az egyetemen, már most ő állja a különtanárokat, szakköröket. Kb. egy hete a fülembe jutott, hogy a húgom azt terjeszti a falunkban, rokonoknak, barátoknak, hogy csak a pénzért vagyok a vőlegényemmel. De ez nem igaz, ráadásul ezt pont a húgom tudja a legjobban. Hiszen legjobb barátnők voltunk, és ott segítettem, ahol tudtam. Próbáltam vele beszélni, először tagadott,aztán kijelentette, hogy azért mondja, mert így van. Normális ez? Hatalmasat csalódtam. A párom hála az égnek nem hiszi el, de azt mondta, ezek után ne támogassuk őt. Viszont mégiscsak a húgom. Fogalmam sincs, miért ilyen gonosz, de szeretném tudni, viszont a párom szerint erre nincs mentség, mert ki tudja, legközelebb mit terjeszt majd. De én nem akarom annyiban hagyni a dolgot! Szerintetek mit tegyek? A szívemre vagy az eszemre hallgassak? És miért teszi ezt a húgom? Előre is köszönöm.

23 N



2013. ápr. 11. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

nem tudom hány éves de szerintem az írásodból kivéve nincs több 19-20nál..

lehet hogy hiányzol neki és azt akarja hogy vele legyél.. úgymond szét akar titeket választani,mert nem bírja elviselni hogy már nem vele foglalkozol,hanem a leendő férjeddel.. ülj le vele,és kérdezd meg hogy miért tett amit tett.. az is lehet h féltékeny..... beszéld meg vele 4 szem közt. ha fizetitek neki az egyetemet meg ilyeneket,akkor biztos nem azért csinálja mert teljesen le**arjátok... lehet mondom irigy,vagy fél h elveszít teljesen..

2013. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kisgyerek már, hogy ne tudja, mit okoz ezekkel a pletykákkal. Mondd meg, hogy nem fogjátok fizetni a tanulmányait, amit nem is vagytok kötelesek! ha így viselkedik.
2013. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

ez úgy lehetett, hogy a szomszéd néni kérdezte a húgodtól, hogy a nővéred mit keres ilyen vén f@sz mellett, csak nem a pénzéért van vele? ... a falu meg kicsi, aztán elterjedt, innentől kezdve a húgod meg úgy gondolta ragaszkodik ehhez a verzióhoz, mert ő sem érti, hogy mit akar tőled a párod (tehát téged néz le)


(mindezt mint fiatal feleséggel élő vén f@sz írom, tehát nem megsértődni!)


szerintem a húgod megérdemli, ha innentől nem támogatjátok ... vedd észre, érdekember

2013. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Pletykákon buksz ki??? Mi lesz, ha tényleg komoly gondok vesznek elő az életben? A húgod meg pont az a megvásárolható ember akinek semennyi pénz nem elég, akinek téged próbál beállítani. Ő a legjobb barátnőd? Zárd el a pénzcsapot, majd meglátod mennyire lesz a legjobb barátnőd... Tessék felébredni! A pletykáról mindenki tudja mennyi az igazság belőle, aki meg terjeszti nagyon könnyen az áldozatává tehető, csak egyszer egy nyíltabb összejövetelen fennhangon vond kérdőre a párod és azok előtt is aki tutira tőle hallották ezeket a pletykákat. És ennyi.
2013. ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"ez úgy lehetett, hogy a szomszéd néni kérdezte a húgodtól, hogy a nővéred mit keres ilyen vén f@sz mellett, csak nem a pénzéért van vele? ... a falu meg kicsi, aztán elterjedt, innentől kezdve a húgod meg úgy gondolta ragaszkodik ehhez a verzióhoz, mert ő sem érti, hogy mit akar tőled a párod (tehát téged néz le)


(mindezt mint fiatal feleséggel élő vén f@sz írom, tehát nem megsértődni!)


szerintem a húgod megérdemli, ha innentől nem támogatjátok ... vedd észre, érdekember

"


Nálad a pont!

2013. ápr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!