Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Baj,ha lát az öcsém bugyiba...

Baj,ha lát az öcsém bugyiba és melltartóba?

Figyelt kérdés

Fiú-lány testvéreknél fordul elő ilyesmi?

Hogy élik meg,azok,akiknél igen?

Tizenéves korosztály véleménye érdekelne inkább,de nyilván mindenkit szivesen meghallgatok(olvasok).



tegnap 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Attól függ hány éves, ha fiatal akkor ne nagyon mutatkozz előtte így, de idősebb korában is csak csínján
tegnap 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Szetintem nem kell ezt erőltetni.Én nagyon nem szeretem.Most lehet mondani,hogy a strandon is ugyanannyit lát,de ott nincs is lehetőséged mást viselni.Könyörgöm,ne mondd már hogy +10mp alatt egy atlétát,shortot vagy egy köntöst nem bírsz magadra felvenni!Mert kétlem! Azon túl meg mi a tököm célod van azzal,hogy alsóneműben flangálsz! Gondolom valami rejtett egóskodás,lássa mindenki milyen jó csaj vagy.
tegnap 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Semmi sem történik, ha meglát... Az ég áldjon meg mindenkit, ROKONOK.


Nem azt mondom, hogy fehérneműben kell élni az életet otthon, de én is rengetegszer láttam a testvéremet átöltözni, és nem lettek furcsa gondolataim tőle.

tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kürtőskalácska ***** válasza:
83%
Szerintem nincs vele semmi gond elvégre a testvéred.
tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%
Baj, jobb kerülni.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
25%
"Rokonnal csak kotonnal"😀
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%
Ez csak akkor gáz ha nem szép a puncid.
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha téged nem zavar, akkor nem baj.
tegnap 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
77%
Kedves válaszolók! A kérdező nem meztelenül, hanem fehérneműben gondolta. Amúgy meg szerintem ok
tegnap 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Akik itt ki vannak akadva, azok mégis mennyira tagadják az emberi mivoltukat? Tejóég, testvérek, ha az öcsi erre gerjed, az patológiás, de nem a testvére hibája.


"strandon nincs is lehetőséged mást viselni" mivvvaaan? Amúgy de, van, erre van a köntös, a strandruha, törülköző, pl. én nem szeretek bikiniben a sörpadra ülni lángost enni :D


De szerinted a strandon azért okés, mert nincs más lehetőség, ebbe vagy kényszerítve? milyen logika ez már?


Nem fogok bugyi-melltartóba flangálni otthon, de ha rohanás van, had ne kelljen már szemérmeskedni a saját otthonomban, a családom előtt.

tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!