Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek hogy a hugommal es...

Mit tegyek hogy a hugommal es koztem minden rendben legyen ?

Figyelt kérdés
Kb masfel eve van egyutt a baratjaval. o elotte a hugommal napi szinten kimozdultunk , hiaba laktunk egyutt megis egyutt aludtunk ,pletyiztunk hulyeskedtunk meg minden csajos dolog. Majd megismerte a baratjat mikor osszejottek az elejen sokat voltunk egyutt igaz akkor mar nem volt tesos program mert mindig hivta a baratjat ami nem zavart hisz jol kijottem vele majd egy ido utan elkezdett elromolni a dolog koztunk. Koztuk is minden szar emiatt a hugom magaba fordult ellokott engem es a csaladunkat. Sajnos en is sok mindenkivel nem vagyok joba (baratokkal) igy meg inkabb hianyzik a testveri kapcsolatunk hisz nekünk tenyleg az volt neha volt 1-2vita de mindig kibekultunk de ez mas ,o ellokott engem inkabb a baratjaval van amit megertek elso baratja meg minden de en a testvere vagyok es ha barmi volt hozzam futott mikor osszevesztek most meg ez sincs.. nem nekem kene megoldanom ezt hisz o lokott el de o nem lep es nem akarok ugy elni itthon par evet meg hogy semmit sem eltunk meg egyutt foleg hogy mar nagyobbak vagyunk igy konnyebben elengednek minket a szuleimk barhova foleg egyutt.. valakinek valami tipp? Velemeny? Bocsanat a helyesirasert csak siettem 😅 meg ez ennel bonyolultabb de rovidebben ennyi

szept. 1. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A húgodnak kellene kilépnie ebből a kapcsolatból, amennyiben valóban rossz, márpedig a leírtak alapján az.
szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem keres téged, akkor keresd fel te. Beszélj vele, kérdezgess a kapcsolatáról. Ha rossz, akkor talán azt eléred, hogy kicsit panaszkodjon, aztán lehet rájön, hogy szépek voltak a közös napok. Sajnos nem sok dolgot tehetsz, de szurkolok.
szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!