Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állítsam le a testvérem...

Hogyan állítsam le a testvérem, hogy ne tegyen legközelebb se játék, sem igazi pókot a fejemre?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta félek a pókoktól, amelyről a testvérem és mindenki is tud. Tegnap este a munkábol együtt jöttünk haza kocsival a testvéremmel. Útközben félreálltunk egy parkolóban ablakmosófolyadékot töltei. A testvérem zsebében lapult egy valósághű játékpók. Odalépett hozzám, és a fejemre tette. Én elvörösödtem, majd fél percen át ordítottam. Hisztérikusan kitörtem, ledobtam magamról . Ebben a pillanatban egy hatalmasat estem. Miután lenyugodtam, lehordtam őt. Busszal mentem haza hetven kilométerről, remegő testtel. Anyu nem helyeselte, szintén megtiltotta a testvéremnek, hogy hozzámjöjjön, ahogy én is. Apum szintúgy.

A barátaim, munkatársaim kinevettek.


Most mit csináljak?



júl. 24. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

Ne csapkodj ha meglátsz egy pókot mert akkor megcsíp. Tesód egy köcsög az elmondásod alapján, de éles szituban nem előnyös ez a reakció, és nem tudsz mindent póktalanítani, ezek mindenhol ott vannak szóval inkább dermedj mozdulatlanra ha meglátsz egyet magadon, és akkor van időd lehiggadni, és hirtelen jól irányzott mozdulattal leütni.

Ha mozdulatlan vagy a pók soha nem fog megcsípni, csak nála kisebb dolgokat tekint prédának (ezt a lény mozgásából is meg tudja pontosan állapítani hogy nagyobb és erősebb-e nála), és tudtommal kullancsokon kívül nem létezik vérszívó pók.

júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%
Én összefogdosnék pár pókot (bármennyire is félek tőlük), szépen lecsapnám és szétpasszíroznám őket, és belekeverném a tesómnak valami italába, ételébe. Természetesen úgy, hogy közben az egész folyamatot fényképekkel dokumentálom. Majd miután megitta/megette, megmutatnám neki a képeket és nyomatékosan megkérném hogy többé ne ijesztgessen pókokkal.
júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6%

" Nekem 8 - Egy pók mászik a fejeden " :) :(


https://www.youtube.com/watch?v=-vP4FFY3boc

júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%
Biztos nem jöttem volna haza busszal, legfeljebb nem szólok hozzá. Én is azt mondom, ne reagáld le és akkor már nem lesz öröme benne.
júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%

14-es, mekkora zseni vagy b_szod...


Van egyáltalán lövésetek róla, mi az a fóbia, vagy szórjátok az igét, agy és logika nélkül?!


Észt osztani akkor lehet, ha van miből...

júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9%
Nem fogja többet csinálni, neki is elég volt ennyi. Te meg majd túlteszed magad rajta.
júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos igaza van a 15-ösnek. Nem vagytok a kérdező helyében és nem tudjátok, milyen ez. Lehet, a BTK szerint ez nem bűncselekmény, de többet lehet ártani vele, mint ha ellopsz valakitől 2000 Ft-ot. Ezt is minimum büntetni kellene, hogy észbe kapjon, aki elköveti. Majd akkor a bűncselekmények fölött is nyelünk egyet és nem foglalkozunk velük, majd akkor abbahagyják?
júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4%

Valamilyen szinten add vissza neki, persze ne ilyen gyerekes szintén, de egy nagyon komoly, huzamos mosolyszünet, és legközelebb segítség megtagadása tőle. Érezze, hogy törést okozott a kapcsolatban. A fóbia nem játék, pánikrohamot, ájulást, sérülést okozhat. Magyarázd el neki (amikor már elég kényelmetlenül érzi magát), hogy meg is sérülhettél volna, veszélyeztetett téged. A röhögő

barátaidat, munkatársaidat pedig oszd ki. Sokan nem is fogják fel, milyen komoly ez. A szakembert döntsd el te, szükséged van-e rá. Ha a fóbia a mindennapi életedet nem akadályozza, felesleges pénzkidobás. A te életedben is olcsóbb a téged körülvevő gyökereket kiosztani, de ahogy gondolod.

júl. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Szadista elmebeteg a tesód. Csak az ügyvéded jelenlétében találkozz vele, mert ha valaki ezt csinálja ha megtudja a másik gyenge pontját, azzal nem lehet kapcsolatot tartani, mert bármikor kitörhet belőle a szadizmus.
júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!