Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Buli után részegen összetörtem...

Buli után részegen összetörtem a testvérem kocsiját. Hogyan bekítsem ki?

Figyelt kérdés

Nagyon megbántam. Este volt és kicsit beittam.

Kb 780.000ft a kár.

Nem szól hozzam, forrong a dühtől.


Köszönöm szépen a segítséget



jún. 26. 14:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
99%

Fizesd ki.

Masreszt normalis vagy? Reszegen autot vezetni? Ennyi eszed van??

jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Igaza van. Alap dolog, hogy ha iszol, nem vezetsz. Fizesd ki a kárt, ez a minimum.
jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Én kocsimat törnéd össze részegen, nem érnéd meg a reggelt.

Örülj, hogy dühöngéssel megúszod.

jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Ez szerintem megint az összetörős kérdező lesz. Volt már, gitár, Playstation, tv, meg minden amit el tudtok képzelni.😂
jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Én a helyében fel is jelentettelek volna. Ha nincs Casco, akkor kötelességed rendezni a kárt, aztán máskor kétszer meggondolod, hogy kocsiba ülsz részegen... Nem az a baj, ha magadat összetöröd, akkor így jártál. Hanem ha másnak maradandó kárt, vagy netán halálos balesetet okozol. Agyatlan.
jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%

Örülj, hogy ennyivel megúszod.

Az az alap, hogy fizeted a kárt.

Amúgy meg ugye tudod, hogyha részegen vezetsz, azzal halálos balesetet is okozhatsz? Vagy embereket egy életre kerekesszékbe kényszeríthetsz? A felelőtlenséged családok életét tehette volna tönkre...

jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha részeg volt, nem fizet a biztosító. Egyébként a Casconál önrész is van, nem kevés. De nyugi, nem valós kérdés, igaza van a #4-esnek, én is emlékszem ezekre.
jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha kifizeted a kárt,azzal még nem tetted jóvá. Egy darabig ugyanis miattad nem tudja használni a kocsit, azonkívül egy csomó macera, utánajárás a javíttatás, és ha eddig nem volt összetörve az autója, akkor ezt már soha többé nem mondhatja el róla.

Soha többé ne kérd kölcsön más autóját, hacsak nem élet-halál kérdése!

jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor, gondolom, a jogsid is ugrott. Ha ekkora törés volt, biztos volt helyszínelés
jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
98%

Hét éves koromban két családtagomat veszítettem el egy autóbalesetben. Nekünk örök veszteség, és feldolgozhatatlan trauma.


Őszintén érdekelne, hogy amikor te és a hozzád hasonló felelőtlen emberek ittasan vagy más tudatmódosító szer hatása alatt autóba ülnek, akkor belegondolnak-e vajon abba, hogy családok életét nyomoríthatják meg visszafordíthatatlanul.

jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!