Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Összejöhetek a húgom barátnőjé...

Összejöhetek a húgom barátnőjével anélkül, hogy megromlana a kapcsolatom a tesómmal? Többi lent

Figyelt kérdés
A húgomnak van egy nagyon jó barátnője, akivel kiskoruk óta jó barátnők. A lány egyébként elég gazdag családból származik. Érdemes bepróbálkozni nála? Már csak azért is mert a húgom barátnője, meg a gazdagsága miatt is. És a húgommal is nagyon szoros a kapcsolatunk, bensőséges, nem akarom hogy emiatt esetleg megromoljon, hogy úgymond elcsábítom a legjobb barátnőjét.

máj. 3. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nekem van egy legjobb barátnőm neki van egy bátyja mára a bátya a férjem. Tízen évessen jöttünk össze. Úgy hogy hajrá. Ha hagyod öket is programozni barátnözni akkor nem lehet ez gond.
máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én 19 voltam mikor anyám legjobb barátnőjével összejöttem, aki akkor 38 volt. :)))

Miután szakítottunk, ők is összevesztek, és azóta sem beszélnek. Ami érdekes, mert mi még utána évekig jóba voltunk, együtt buliztunk, de már csak barátilag. Aztán, nem igen tetszett a baráti viszonyunk az utódoknak ezért idővel eltávolodtunk. Most meg nagyon vicces, de szomszédok lettünk véletlenül. Én építkeztem, ő meg vett egy házat. Már csak köszönő viszonyba vagyunk, meg jobb, ha nem tudja senki a múltunkat, hiába telt el 20+ év.

máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

"És a húgommal is nagyon szoros a kapcsolatunk"

. És mégis minket kérdezel...

máj. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg opció az anyagi háttèr? Golddigger a jó kifejezés? Amúgy,ha szeretnéd,hogy a tesód tudjon a privát dolgaidról,mindent bele!
máj. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én nem kezdenék ki a testvérem barátnőjével.
máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztosan meg fog romlani köztetek a kapcsolat, de ha nem is, garantálom, hogy abban a párkapcsolatban nem lesznek titkok.

(Egyébként érdekes, hogy többet írsz a lány anyagi hátteréről, mint személyéről, vagy akárcsak külsejéről. Mindig érdekes férfi aranyásókat látni. :D)

máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6

Ez azért van mert félek hogy a szülei mit reagálnának. Egyébként nagyon tetszik a lány, de személyleírást nem adnék róla így nyilvánosan

máj. 4. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Szinte biztosan meg fog romlani köztetek a kapcsolat, főleg ha kiderül, hogy elsősorban a csaj pénzére hajtasz.
máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad hogy remek a kapcsolatod a hugoddal először is finoman érdeklődj nála hogy mit szólna


Amúgy probálkozz nyugodtan hátha jól sül el a dolog

DE azzal is számolni kell mi lesz ha szakítás lesz a vége

Az egy dolog hogy az exxel alapból nem jó sűrűn találkozni

De ne is menjünk el a szakításig ha lesz egy vita köztetek akkor a tesód két tűz között lesz

máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ezektől félek én is
máj. 6. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!