Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok, ha a testvére...

Mit csinálnátok, ha a testvéretek mindig megalázna,és kibeszélne a családban?

Figyelt kérdés
Akárhányszor van egy vitánk, ő mindig felveszi videóra az egészet, majd lejátsza az én részemet a családban másoknak, de még a távoli rokonoknak is. Plussz képeket is szokott rólam csinálni, amit szintén mutogat másoknak, hogy milyen gázul nézek ki otthon. Minden problémámat elmondja mindenkinek. Egész életemben kibeszélt a családban, próbált mások előtt megalázni, rossznak beállítani, az unokatestvéreinknek is mindig csak rosszakat mesél rólam. Egész életében irigy volt rám, sosem szeretett, nem tudta elfogadni a létezésemet. Ti ezt hogyan kezelnétek? Miatta én lettem a feketebárány a családban
2023. febr. 2. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán ne vitázz vele ha tudod ezt csinálja, amugy meg ezért feljelentheted akár ha engedély nélkül levideóz...
2023. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen neműek vagytok? Borzasztóan gyerekes és szánalmas, amit művel...

Sosem értettem, hogyan képes valaki a saját testvérét rendszeresen megalázni, tönkretenni mások előtt...

Két nővérem van, de soha nem jutna eszembe akár csak csúnyát is mondani róluk még egy idegennek sem! Hiszen a testvéreim, akikkel összetartunk és szeretjük egymást!

Így is lettünk nevelve eleve, hogy tartsunk össze, mert nem lesznek örökké a szüleink, nagyszüleink!

Sajnos, így is lett, mert korán elhunyt mindenki... Mostmár csak egymásra számíthatunk!

A te történetedben az az undorító és szomorú, hogy a szüleitek ezt tűrik neki...

Mi gyerekként is, ha összeverekedtünk vagy szimplán összevesztünk, a szüleink vagy a nagyszüleink kibékítettek minket! Aki nagyon nem akart bírni magával és csúnyán bántotta a másikat, ott bizony előfordult egy - két tasli!

Felnőttként azt mondom, jól tették! Azért is lettünk ilyen összetartó testvérek! Továbbá, azért is, mert degeneráltak, szellemi fogyatékosok sem vagyunk... Aki rendszeresen így viselkedik, mint a testvéred, iszonyatosan rosszindulatú és lelketlen, másodsorban lehet a fejében sincs minden rendben...

2023. febr. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Elödzör is leülnék és kultúráltan megoróbálnám megkérdezni, mégis mi baja van van megbeszélni a dolgokat.


Ha ez nem megy, akkor amint lehet megszakítani vele a kapcsolatot….

2023. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hideg közönnyel elfordulnék tőle, mintha megszűnt volna létezni. Tök mindegy lenne, mit mond, hogy provokál, rá se néznék, hozzá se szólnék. Biztos nehéz lenne néha, de megállnám.
2023. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel megsértette a személyiségi jogaidat, ha elmúltál 18, be is perelheted. Ha nem, akkor csak a szüleid segítségével, amit valószínűleg nem adnának meg. Tudom, hogy nem könnyű a költözés, de tervben van? Addig a kommunikációt minimalizálni vele, minden infocsapot zárj el, ha megpróbál felvenni vagy lefotózni, takard el az arcodat. Kerüld.
2023. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hű, de ideges lettem, borzasztó lehet ezt àtélned, kedves Kérdező 😔

Én először tuti agyonvertem volna, aztàn elköltöznék jó messzire idővel. Persze tudom, hogy ez nem egyszerű. A szüleid amúgy ezt csak nézik? Vagy még tapsolnak is?

Hàny éves vagy?

2023. febr. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!