Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A testvéreim sorozatosan...

A testvéreim sorozatosan rossz döntéseket hoznak,és hozzám jönnek segítségért,de meguntam és nem tudom mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Dolgozni nem szeretnek, folyamatosan váltogatják a munkahelyeiket (azért mert 8 általánosuk van és betanított munkára veszik fel őket),emiatt állandóan pénz nélkül vannak,és tőlem kérnek.

Ez ment évekig,én is kinulláztam magam,de egyszerűen ne tudok nem adni,amikor olyanokat mondanak,hogy éhesek és egész nap nem ettek.

Egyik rossz döntésből ugranak a másikba és nem hallgatnak a józan észre.

Elmondtam nekik,hogy nem adok több pénzt,akkor azt mondták mennek a híd alá lakni,de nem szeretném,hogy hajléktalanok legyenek a testvéreim.

Mi erre a megoldás? Szeretném,ha egyenesbe jönnének,de a beszélgetés,tanácsadás,rugdosás nem segít.


2022. júl. 4. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg van egy balek aki pénzeli őket addig semmi sem fog változni. Téged manipulálnak.

Dehogy megy a híd alá.

2022. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre csakis az a megoldás, ha elzárod a pénzcsapot. Miért mennének ezek a lusta majmok dolgozni, ha valaki ingyen is ad nekik pénzt?
2022. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Felőlem a holdra is mehetnének ha ilyen parazita testvéreim lennének,integetnék is utánuk.. Ne adj több pénzt mert hülyének néznek..
2022. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Segíteni akarsz nekik?

Tiltsd le a számukat és ne pénzeld őket! Akkor majd elmennek melózni

2022. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Szóközök...
2022. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el, feltalálják magukat azonnal, amint elzárod a pénzcsapot.
2022. júl. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy mennek híd alá. Csak érzelmileg zsarolnak és te beveszed. Felnőtt emberek akik így döntöttek, ez nem a te felelősséged. Menjenek a tescóba raktarosnak és pont.
2022. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Hahahaha, nagyon röhögök.
2022. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire kihasználható!
2022. júl. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!