Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem akarok vele utazni, mert...

Nem akarok vele utazni, mert mindenhol palizna. Én kezelem rosszul?

Figyelt kérdés

Nővérem mondja így, hogy "palizni akar", amikor fiúkkal/férfiakkal ismerkedik, vagy mondjuk elmegyünk bulizni és neki az a fő cél, hogy összeszedjen valakit éjszakára. Könnyen ismerkedik, én nagyon nem ilyen vagyok. Elfogadom azt is, hogy ő másmilyen. Viszont mindig ezt csinálja, utazások alkalmával is. Már a repülőn elkezd flörtölni a mellette ülővel (ha jól néz ki), vagy még ki sem értünk a reptérről, de ő már Tinderezik. Az utóbbi 4 utunkon mind a négyen volt olyan éjszaka, amikor egyedül mentem vissza a hotelünkbe... Ráadásul sokszor a srácok "ráragadnak", és végig velünk maradnak, meg hogy akkor ők elvisznek minket ide-oda kocsival, vagy fizetik a kajálásokat, stb. Nekem ez nem tetszik, mert nyilván nem a két szép szemünkért teszik, tesóm meg ilyenkor örül, mint majom a farkának, hogy nem kell taxipénzt fizessünk, vagy tömegközlekedni. De én szabályosan rosszul érzem magam idegen férfiakkal. Legutóbb fél napig a telefonját sem vette fel, én meg ott ültem egy szállodai szobában azon izgulva, hogy most csak lemerült, vagy történt vele valami?! Utána persze semmi nem volt, csak sokáig aludtak, de lecsesztem és még neki állt feljebb, hogy ő azért utazik, hogy élményeket gyűjtsön és így sokkal több helyre jut el, mintha velem kullogna vissza minden este a szállodába, ahogy sötétedni kezd... Most is, hogy akkor külföldre nem utazunk nyáron, de augusztusra/szeptemberre foglaljunk a Balatonhoz valamit, "hátha lesznek ott is jó pasik". Ez a fő neki mindenhol, hogy jó pasik legyenek. Mondtam, hogy sorry de sorry nem, mert így nekem az utazás fele a miatta való pánikolással telik el, ráadásul még a szüleinknek is hazudok miatta (apáék az ilyen kis kalandjairól semmit se tudnak), és még én tartom a hátam, aztán ő is engem csesz le, meg szól be. Én is szeretek szórakozni, ismerkedni, de úgy gondolom, hogy nem kell lefeküdjek 5 nap alatt 3 sráccal azért, hogy jól tudjam magam érezni, vagy ha külföldre megyek, és kifizetek egy halom pénzt a repjegyre, szállásra, akkor nem azért megyek, hogy ájulásig bulizzak, "úgyis más fizeti" címszó alatt.


Tesóm ezért most haragszik, hogy nem akarok vele menni és mondtam, hogy miért.


2020. ápr. 12. 13:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

10-es, mi a fura?

Hogy nem csalja meg a párját? Hogy ebből kifolyólag nem is tetszik neki, hogy kapatos idegen hapsik meg akarják dugni?

2020. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%
Azt a leborult mindenit, mekkora ordas nagy ...rva a nővéred :D Nekem is voltak ilyen ismerőseim, bennem még férfiként is rohadtul visszatetszést kelt az ilyen. Persze ahogy közeledik a 30, náluk is bekapcsol valami piros lámpa a fejükben, aztán hirtelen próbálnak valami értékelhető palit összeszedni, de hát addigra már az egész környezetük tudni fogja, hogy több f..szt fogtak mint kilincset.
2020. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
12, az a fura, hogy nem az írja a kérdésben, hogy azért nem tart a tesóval, mert neki párja van, hanem azért, mert nem érzi jól magát idegen pasikkal.
2020. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindegy, hogy van-e párja? Miért kéne jól éreznie magát részeges idegenekkel külföldön, akiknek a nővére úgy teszi magát, mint egy igazi qrva, italért, taxiért cserébe szexel velük? Ugye te sem hiszed, hogy ezek a cseppet sem ittas emberkék sakkozni szeretnének a kérdezővel, aki a lotyó nővérére vigyázva van ott, nehogy valami baja legyen?

Most lehet keménykedni, hogy hagyja egyedül, de akkor is a testvére, nyilván félti, mert veszélyes is, amit csinál.

Ettől még nem kell kiforgatni a szavait és úgy tenni, mintha az utcára se merne kimenni. Na az fura lenne valóban.

2020. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van. Ez most lehet, hogy csúnyán fog hangozni, de én személy szerint nem vagyok egy aggódós fajta... szóval én nem ücsörögnék otthon rettegve, várva, hogy mikor jelentkezik már stb. (főleg ha már ismerem), hanem mennék a magam dolgára és csinálnám, amit szeretnék. Viszont engem pont ez zavarna, hogy egy közös nyaralás az legyen ténylegesen egy közös nyaralás. Nem kell egymásra tapadni, de szerintem annak sincsen semmi értelme, ha teljesen két külön utat járunk... Ez a pasizás is ilyen szerintem, engem legalábbis nagyon szokott zavarni. Van egy barátnőm, aki mondjuk azért nem az a típus, aki mindenkivel ágyba is bújik, de hasonlóképpen rá van kattanva a fiúkra. Pontosabban csak volt, mert hála istennek már van párkapcsolata. Viszont addig minden erről szólt, hogy "remélem lesznek jó pasik" és konkrétan sehová (se szórakozni, se enni, se inni, se kirándulni, se moziba, se sehová...) sem lehetett elmenni vele úgy, hogy ne flörtöljön mindenkivel, ne szemezzen mindenkivel, ne csapódjunk mellénk vagy kerülgessen minket x fiú, ne enyelegjenek ott mellettünk és így tovább, miközben mi le se vagyunk sz***va. Én is egyedülálló vagyok és én megértem, ha az ember vágyik a bókokra, jól esik flörtölni, körül nézel hátha és azt sem mondom, hogy nem lehet hozzászólni máshoz stb., de szerintem egy határon túl ez már inkább ízléstelen és parasztságnak is tartom. Ezen felül, amit a tesód csinál az azért morálisan is megkérdezhető, hogy kihasználja azokat a fiúkat, adott esetben akár veszélyes is... Ugyanakkor én még erre is azt mondom, hogy az ő dolga. Engem tényleg ez zavarna, hogy velem nem foglalkozik, engem nem vesz figyelembe, nem gondol rám, nem hallgat rám és szerintem így nincsen értelme együtt utazni.
2020. ápr. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne menj vele. Menjen a szintén pasizós barátnőivel. Te is a tesód helyett amenj a pároddal vagy hasonló érdeklődési körű barátaiddal.

Vagy ha nem akarod, hogy fiúzzon, menjetek olyan helyre, ahol nem tud, pl túrázni.

Gondolom felnőttek vagytok már. A tesódat inkább nem minősítem, viszont neked nem kötelező vele tartani, ha nem érzed jól magad.

2020. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!