Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem akarok vele utazni, mert...

Nem akarok vele utazni, mert mindenhol palizna. Én kezelem rosszul?

Figyelt kérdés

Nővérem mondja így, hogy "palizni akar", amikor fiúkkal/férfiakkal ismerkedik, vagy mondjuk elmegyünk bulizni és neki az a fő cél, hogy összeszedjen valakit éjszakára. Könnyen ismerkedik, én nagyon nem ilyen vagyok. Elfogadom azt is, hogy ő másmilyen. Viszont mindig ezt csinálja, utazások alkalmával is. Már a repülőn elkezd flörtölni a mellette ülővel (ha jól néz ki), vagy még ki sem értünk a reptérről, de ő már Tinderezik. Az utóbbi 4 utunkon mind a négyen volt olyan éjszaka, amikor egyedül mentem vissza a hotelünkbe... Ráadásul sokszor a srácok "ráragadnak", és végig velünk maradnak, meg hogy akkor ők elvisznek minket ide-oda kocsival, vagy fizetik a kajálásokat, stb. Nekem ez nem tetszik, mert nyilván nem a két szép szemünkért teszik, tesóm meg ilyenkor örül, mint majom a farkának, hogy nem kell taxipénzt fizessünk, vagy tömegközlekedni. De én szabályosan rosszul érzem magam idegen férfiakkal. Legutóbb fél napig a telefonját sem vette fel, én meg ott ültem egy szállodai szobában azon izgulva, hogy most csak lemerült, vagy történt vele valami?! Utána persze semmi nem volt, csak sokáig aludtak, de lecsesztem és még neki állt feljebb, hogy ő azért utazik, hogy élményeket gyűjtsön és így sokkal több helyre jut el, mintha velem kullogna vissza minden este a szállodába, ahogy sötétedni kezd... Most is, hogy akkor külföldre nem utazunk nyáron, de augusztusra/szeptemberre foglaljunk a Balatonhoz valamit, "hátha lesznek ott is jó pasik". Ez a fő neki mindenhol, hogy jó pasik legyenek. Mondtam, hogy sorry de sorry nem, mert így nekem az utazás fele a miatta való pánikolással telik el, ráadásul még a szüleinknek is hazudok miatta (apáék az ilyen kis kalandjairól semmit se tudnak), és még én tartom a hátam, aztán ő is engem csesz le, meg szól be. Én is szeretek szórakozni, ismerkedni, de úgy gondolom, hogy nem kell lefeküdjek 5 nap alatt 3 sráccal azért, hogy jól tudjam magam érezni, vagy ha külföldre megyek, és kifizetek egy halom pénzt a repjegyre, szállásra, akkor nem azért megyek, hogy ájulásig bulizzak, "úgyis más fizeti" címszó alatt.


Tesóm ezért most haragszik, hogy nem akarok vele menni és mondtam, hogy miért.


2020. ápr. 12. 13:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Egyszerűen csak különbözőek vagytok. Se veled, se a nővéreddel nincs semmi gond.


Ha neked nem komfortos az, hogy vele csajos párosban nyaralj, bulizz, akkor simán mondd meg neki, hogy nincs kedved vele menni, keressen hasonló alkatú barátnőt a pasizós nyaralásaihoz. (Egyedül tényleg nem stílusos nőnek nyaralni menni.)


Nővéred meg azt értse meg, hogy te tudod, hogy neked mi a jó.

2020. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6%
Te egyszerűen féltékeny vagy. Csak azzal vigasztalod magad, hogy nem baj, ha veled nem foglalkoznak, téged úgysem érdekelnek a pasik. Pedig dehogynem.
2020. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Mindenkinek mások az igényei, ha ő szereti a kolbászt, hát hajrá.
2020. ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3 éves párkapcsolatom van, kedves Utolsó. De amíg nem ismertem a barátomat, azelőtt sem értettem, hogy mi a jó a (részeg) egyéjszakás kalandokban, vagy a Tinder-randikban. Pedig nem vagyok öreg, 22 éves vagyok csak.


De nem ez a gond, csinálja, ha neki így jó. Csak akkor engem ne cipeljen magával, mert annak semmi értelme.

2020. ápr. 12. 14:43
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Ha 3évepárid van, miért a tesóddal mész nyaralni???
2020. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Miért, ha valaki párkapcsolatban él, onnantól fogva csak és kizárólag a párjával mehet mindenhová?:D

Barátnőkkel is járok, de októberben a párom anyukájával mentem, mert a férjét nem érdekelte az, ahová menni akart, és kérdezte, nekem nem lenne-e kedvem menni. Szülőkkel is megyünk rendszeresen.

Nem vagyunk mi összenőve, hogy csak egymással mehessünk. Ő nem szeret annyira utazni, inkább az ilyen 2-3 napos dolgokban van benne, meg nyáron egy nagyobb tengerpartozásban. Én meg szeretek menni, amikor csak tudok.


Ettől még boldogok vagyunk egymással, nincsenek vitáink és a bizalom is 100%-os.

2020. ápr. 12. 15:01
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne menj vele legközelebb! Ennyire egyszerű! Ha zavar a viselkedése, válassz más társat.
2020. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

“még neki állt feljebb, hogy ő azért utazik, hogy élményeket gyűjtsön és így sokkal több helyre jut el, mintha velem kullogna vissza minden este a szállodába”

Nekem ennyi lenne. Megmondanám, hogy menjen egyedül.

Egyébként meg az ilyeneket tartom ingyenélő dögöknek, már bocs. Feküdjön le, akivel akar, fiatal, szingli, miért ne, de az undorító, hogy meghivatja magát mindenhova meg mással fizetteti a saját költségeit. Ez már majdnem a hivatásos kategória.

Az is nonszensz, hogy egyedül hagy meg nem szól, hova megy. Ha mi bulizni mentünk barátnőkkel, alap dolog volt jelezni, hogy minden rendben.

2020. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6%
Ez jó, van párod. Mégse ez az indok, hogy miért nem szórakozol te is az utazáson, hanem az, hogy rosszul érzed magad igen férfiakkal. Fura.
2020. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Jesszus, tesód iszonyú gáz. Úgy viselkedik, mint egy rossz r*****. Minden második nap másik idegen faszival ágybabújni, csak hogy az fizessen neki mindent, ez gusztustalan. Én sehova nem mennék többet vele, ha ilyen szinten nem képes f*asz nélkül jól érezni magát. Ráadásul elég meredek egy néhány napja ismert faszi kocsijába egy idegen országban csak úgy beülni, hogy ne kelljen taxira költeni... No komment. Menjen egyedül, ha nem bír magával, aztán annyi farokba ülhet bele, amennyibe akar.🤢
2020. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!