Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon sok mindemt tűrtem,...

Nagyon sok mindemt tűrtem, nyeltem a szüleimnek, csakhogy ne bántsanak, miért van ez? Hogyan költözhetnék el?

Figyelt kérdés
Elpocsékoltam az egész fiatal koromat a szigorúkra és hogy ne bántsanak, békesség legyen, ne verjenek.
2018. szept. 6. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Állami gondozásba kellett volna kérned magadat. bántalmazó családból kiveszik a gyereket hivatalból.
2018. szept. 6. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit részleteznéd, mi mindent tűrtél el, mi mindent követtek el veled szemben?

És az sem mindegy, milyen idős vagy?

Mert az elköltözésről reálisan csak akkor lehet gondolkodni, ha már nagykorú vagy, és van saját jövedelmed, amiből fedezni tudod a lakást + megélhetést.

2018. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
jaj, második, hát egyetemre kényszerítették, stb. Világfájdalom ...
2018. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3%
Nyeljél csak szépen továbbra is, apuci nagyon szereti.
2018. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem tudni, milyen konkrét dolgok miatt van kiakadva a kérdező. Azt sem tudjuk milyen idős, azt sem, mi az, ami miatt most lett tele a pohár, semmit nem árult el magáról, csak azt kérdezi, hogyan költözhetne el??

Fogod a kis cuccaidat kedves, keresel egy albit, kifizetet a bérleti díjat + 2 havi kauciót, és még eszel-iszol-csajozol-haverokkal sörözöl, és még az albi rezsi számláit is kifizeted.


Ha mindezt meg tudod oldani, akkor nem kell elviselned a szüleidtől semmi szívatást, bántást, nevezd aminek akarod.

2018. szept. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!