Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 éves vagyok és az összes...

16 éves vagyok és az összes barátom meg ismerősön eljár esténként. Engem meg max 9 ig engednek el miért ilyenek? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

hogy mondjam meg anyukámnak hogy elszeretnék menni egy buliba?

Ja és kavarok egy fiúval nagyvalószínűséggel össze is fogunk jönni és nem azt se tudom hogy mondjam el nekik. Mert szerintük ennyi idősen nem kell ilyeneket csinálni de én meg szeretnék a baratátaimmal esténként szórakozni és össze szeretnék jönni a fiúval. Mit tanácsoltok mit tegyek? Jogy kéreszkedjek el? És hogy mondjam el hogy tetszik egy fiú?


2018. máj. 22. 19:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Én 16 évesen iskolába jártam, esténként pihentem a másnapi iskolanapra. Persze biztos én vqgyok űrlény. Mit tudtok csinálni este 9 után hétköznap?
2018. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

hát mi hétköznap max moziba/színházba/koncertre mentünk ami ugye fix időpontos volt.


Egy szabály volt. Elmehetek, ha másnap időben felkelek.


Sosem volt gond

2018. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

De mindennap??

2018. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
az ő barátai sem minden nap járnak el, de hetente tuti volt valami program ami hétköznapra esett
2018. máj. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Inkább 16 évesen biulikázzon,pasizzon, mint 30 40 ötven évesen menjen diszkóba család anyaként,meg pasizzon összevissza, mert rájön a nem éltem ki magam öt perc..
2018. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Engem se engedtek el 16 évesen, sőt 17 évesen aludhattam a barátomnál akivel már 4 éve együtt voltam akkoriban. IMondjuk az én szüleim idősek, más generáció.

Valahogy mondd meg nekik, hogy ebben a korban ez már nomrális es a barátaid is bulizni járnak. Vagy kérd meg őket, hogy mondjuk éjfélig engedjenek el és arra menjenek érted.

2018. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Max ha semmi nem válik be, akkor gondolj arra, hogy nem lesz ez mindig. Végezed el a sulit, tanulj tovább aztán nem is fognak talán látni téged sem péntektől vasárnapig! :)

(Nálam így volt)

2018. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!