Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet feldolgozni azt,...

Hogy lehet feldolgozni azt, hogy latom, hogy mas csaladok milyenek es az en csaladom milyen?

Figyelt kérdés

Eloszor is, akarmit veszek mindenrol be kell szamoljak. Adnak zsebpenzt, de az is meg van mondva,hogy minden honap 5.en, de mindig 1000x el kell mondani,hogy szuksegem van a penzre, adjak mar.

Soha nem mentunk kirandulni, ha mentunk olyan helyre, ami apamay erdekelte, de a tobbiekey nem(muzeum stb.), soha nem voltam olyam helyen kirandulni, ahova szerettem volna. Nagy a fizetesuk a szuleimnek, de a hazon se latszik szinte semmi, es elmenyem sincs. Jovore elkoltozom, es ugy tekintek vissza majd a csaladomra, hogy boldogtalan voltam.

Ha csinaltam is valamit, soha nem dicsertek meg. Ok azt hiszik,hogy jaj milyen jo eletem van/volt, de sokszor azt kivanom, barcsak mas szuleim lennenek. Tudom,hogy ronda,halatlan dolog, de elment a tini es fiatalkorom azzal,hogy semmi emlekem nincs, csak az, hogy neztem az interneten,hogy mas merre kirandul.


2017. júl. 11. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt velem is!

Ne tudd meg mit kaptam tőlük mikor megtudták, hogy 4 hetes amerikai utazásra megyek. Nem tudják elviselni ha utazgatok a párommal mert felesleges pénz kidobás. Semminek sem örülnek hozok valamit.

Nem foglalkozok velük élem az életem boldogan, igaz 2.5 szobás panel lakásban de saját!

Ja és paprikás, húsleves, nagy ritkán töltött káposzta amit apám csak megevett. Akkor volt zöldséges étel ha én főztem. Egyenesen ordítozott apám mikor meglátta hogy a karácsonyi menünk párommal nem a kocsonnya volt..

2 éve nem beszélünk de talán könnyebb is.

2017. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alig varom, hogy jovo ilyenkor mar dolgozzak, aztan elmehessek olyan helyekre, amik realis almok voltak,csak epp a szuleim szerint hulyeseg volt,illetve,hogy megvegyem azokat a dolgokat, amikre toluk soha nem szamithattam.

De addig meg 1 hosszu, kinokkal teli ev var ram.

2017. júl. 11. 16:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy eléred azokat, amiket szeretnél, és ha akarsz gyereket, te nem így fogsz velük bánni. Sok sikert a továbbiakban, és szard le őket!
2017. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Garantaltan nem fogom sanyargatni a gyerekemet,ha egyszer lesz. Azt hiszik,hogy jo szulok, de nem azok!!
2017. júl. 11. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!