Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pont mikor a legjobban szükség...

Pont mikor a legjobban szükségem lenne egy kis támogatásra egyszerűen egyáltalán nem számíthatok a saját szüleimre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és még a szüleimmel élek. Az anyámmal annyi a kommunikációnk hogy hozd ide ezt, vagy menj ide vagy oda. Olyan érzés, mintha nyűg lennék neki. Semmi többet nem szól hozzám. Apám meg csak a saját nézeteit próbálja rámerőltetni, elkezd kiabálni valahányszor felhozom hogy jól esne egy kis támogatás, egy nagy beszélgetés. FOlyton csak ordít. Nem ért meg... anyám pedig soha egyszer nem ölel át, hozzám sem szól magától, beszélgetésről álmodni sem merek... a szobám küszöbét nem lépte még át soha, hogy benézzen hozzám. Ha hívom bármerre, nem jön, ha csak vele tudnék menni valahova, elutasító, egyszerűen mintha utálna.

Az életem ezen időszakában teljesen egyedül vagyok, egy barátom sem maradt (elköltöztek) és még ekkor sem kérdezik meg, hogy vagyok. Amikor a legjobban esne egy jó szó... Mit tegyek, ha még rájuk sem számíthatok? :(



2017. jún. 26. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3 és 4 - Ritka nagy gyökerek lehettek. Gondolom a gyerekszoba a Ti háztartásotokban is hiányos kellék volt.
2017. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Költözz el,keress munkát barátokat,párt,becsusztál nem vártak,ideje elmenni onnan,ez van. :(
2018. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!