Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el hogy beírást...

Oláh milán kérdése:

Hogyan mondjam el hogy beírást kaptam?

Figyelt kérdés
Van már 3 vagy 4 beírásom és mindig leszidnak. Nem szeretik a csúnya beszédet nálam. Azt írták be hogy Rajz óra után a festett kezdőbetűkkel (monogramm) csúnya szavakat rakott ki aztán más diáknak ezzel dicsekedett, megmutatta neki kérem beszélgessenek el vele. Hogy mondjam meg?

2017. máj. 3. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan, és minél előbb, jobb hamarabb túlesni a szidáson.
2017. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobb ha most megmutatod nekik. Az én szüleim nem voltak szigorúak de ha eltitkoltam vagy késöbb mutattam meg akkor kiakadtak. -Anya, apa hülye voltam és bohóckodtam az órán az osztálytársammal amit a tanár észrevett és kaptam egy beírást
2017. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb, annál hamarabb túl leszel rajta, és most még mindig kisebb leszidást kapsz, mintha titkolóznál is.
2017. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy nagy dolog, mutasd meg nekik. Mondd meg a szüleidnek, hogy megbántad és nem csinálsz többet ilyet.

Lassan úgyis kinősz az ilyesmiből, mert felsőben már nem lesz menő, sőt szánalmas lesz.

2017. máj. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyi eszed volt akkor viseld a következményeket.
2017. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát miért be nem írnak manapság. Nem tudom milyen szüleid vannak, de hallod nekem ilyet hozna haza a gyerek, biztos úgy lennék vele, hogy kicsit túlbuzgó ez a tanár. Nem oviba jártok már, pedig már ott se lepődnek meg a szülők azon, ha a gyerek káromkodásokat, meg csúnya szavakat hoz haza. Akkor még talán zavarja is az embert kissé, na de iskolásnál már.. Most komolyan! Ez legyen a legnagyobb baj vele, hogy csúnya szavakat rak ki betűkből és röhög rajta... Azt hittem legalább loptál, klotyóban cigiztél, a segged mutogattad vagy valami...
2017. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg a szüleidnek. Ők is voltak gyerekek. Nem lesz olyan nagy probléma, mint hiszed. Minden csoda három napig tart. Jobb, mint ha a szülői értekezleten tudják meg.
2017. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor úgy kezdtem a dologhoz,hogy puccba vágtam a házat :) itt már sejtette anyám,hogy ennek oka van. Aztán nagy boci szemekkel elkezdtem a magyarázkodást aztán a felénél elővettem az ellenőrzőmet.
2017. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

6-os: ezért beszélnek ilyen csúnyán a mai gyerekek, mert nem szól rájuk senki, tökre viccesnek tartják és menőnek! Szülők is így beszélnek velük..

Én se vagyok öreg, húszas éveimben járok, de néha én szégyellem el magam, miközben hallom egy-egy iskolás társaság beszélgetését az utcán, buszon vagy bárhol.

De hát ez megy a tévében is, sajtóban, mit várunk a mai világtól?!

Amikor én tini voltam még a "hülye" szó is csúnya volt és rám lett szólva.. ma már ez és ennél sokkal durvább szavak a mindennapos beszélgetések részei... Szomorú hova jut a világ!


Félreértés ne essék! "Okkal" én is szoktam ám káromkodni, ha úgy van, nem vagyok egy prűd valaki, de azt tartom, hogy egy gyerek ne beszéljen csúnyán pláne ne gondolja ezt viccesnek és használja ezeket a szavakat minden második mondatában.

2017. máj. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésben szereplő kamasz betűkből kirakott csúnya szavakat, és ezen röhögtek a többi kamasszal. Nem mondta, nem kötőszóként használja folyamatosan mindenki előtt stb. Kirakta csendben írásban, hogy röhögjenek egyet. Ennyi erővel fäszt is építhetett volna valamiből, vagy ilyesmi, az még oké, hogy bántja az ember szemét vagy ledöbbenti. Ez konkrétan egy semmi, amit csinált.
2017. máj. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!