Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 17 éves vagyok és lány.2 éve...

Noncsicat kérdése:

17 éves vagyok és lány.2 éve nagy álmom, hogy színésznő legyek, de a szüleim nem támogatnak ebben. Miért ilyenek? (Több lent)

Figyelt kérdés
Voltam színházban es ez megint előjött és megemlitettem. Anyukám meg nagyon merges lett, hogy hogy gondolom ezt. Úgysem leszek soha szinesz. Fel sem vennénk. Úgysem lennék szimpatikus, a suliban sem szeregtnek. És nem fogok Pesten suliba járni, a nővéreim sem jártak. (Azt nem engedi hogy a noeveremhez költözzek, aki pesten el amúgy 3 éve) azt mondta elkanaszosodtam, mert hogy ilyen terveim vannak. Kiskoromban sem akartam szintjatszozni (mintha nem valtozhatna az ember) nem igazán enged szórakozni. Szórakozás a korom csináltatos és az angol tanár. Jártam énekelni egy hónapig de kiiratott, mert nincs időm suli mellett. Nagyon szeretem anyukamat, de miért bánt igy? Próbálok vele normális beszélni, de azonnal közbeüvölt. Nincs is értelme bármit mondanom. Gondoltam a pénz miatt is ilyen, mert sokba kerül..De nem állunk rosszul anyagilag, így nem értem mi a baj.nem okoztam meg neki csalodast. Nem fiuzom, nem járok el soha este, alkoholt sem fogyasztok (azt hiszem ezek nem egy 17 éves jellemzői, de minden osztalytarsam ezt csinálja) Köszönöm a válaszokat előre is.
2017. márc. 20. 18:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj egy szakmát valami normálisat,hogy legyen pénzed munkád ,mert amig nem leszel,egy sorozat,szinház,állando szereplöje addig is megkell élned valamiböl.
2017. márc. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
Volt olyan dolog, amihez az én szüleim is így álltak. Rengeteget üvöltöztek velem és kinevettek, hogy hogy gondolom. Aztán mikor már külön éltem, elkezdtem. Országos bajnok lettem és kijutottam EB-re. Nem tudom, tudják-e, több okból nem tartom velük a kapcsolatot.
2018. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!