Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindketten betegek vagyunk a...

Mindketten betegek vagyunk a tesómmal. Velem ordibálnak, azt hajtogatják, hogy otthagyom az iskolát, a tesómat meg ápolják?

Figyelt kérdés
Behajtottak a héten, pedig alig éltem. Rubophennel és energia itallal vegetáltam. Itthon bántottak. A tesómat pedig ápolgatják, így kisfiam úgy...
2017. febr. 16. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj de nem értem miről van szó botrányos ahogy írsz.Lehetetlen elolvasni leírnád normálisan?
2017. febr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Plusz ennyiből nem tudjuk hogy pontosan hogy mi a probléma.
2017. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha az én gyerekem lennél és így írnál, én is bántanálak.
2017. febr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Ismerős helyzet, én is mindig az a gyerek voltam a családban, akinek tűrnie kellett mindent. Ez ellen szerintem nem tudsz sokat tenni, esetleg mondd el a szüleidnek, hogy nem fair, ahogy veled bánnak, és ne kivételezzenek egyik gyerekükkel se. Mondjuk erre valószínűleg meg rávágják, hogy nem is csinálnak ilyet... Egy próbát talán megér.
2017. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Ismerős a helyzet.

Ritkán voltam/vagyok beteg, szerencsére, de ha az is voltam sulis koromban mindig mondták,hogy van ennél rosszabb is, nekik is sok mindent ki kell bírni meghogy megjátszom. 40°-os lázat hogy lehet megjátszani? A 3 évvel fiatalabb húgomnak meg még a seggét is kinyalták.

Hozzáteszem sosem lógtam, nem voltam olyan típus, jegyeim is jók voltak, mégis ilyenek voltak. Később ez enyhült. Tarts ki.:)

2017. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok aludni annyira rosszul vagyok, már másfél hete.

De egyszerűen csak ordibálnak velem.

Nálunk az évek folyamán ez egyre rosszabb lesz csak.

2017. febr. 17. 00:11
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ismerős helyzet..:/
2017. febr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Sétálj el a háziorvosodhoz, és az orvos diagnózisának, utasításainak megfelelően kell eljárniuk a szüleidnek a továbbiakban. Ha nem teszik (nem váltják ki a gyógyszered, iskolába küldenek, bár az orvos szerint feküdnöd kellene, nem adnak enni, stb.) fordulj a gyermekjóléti szolgálathoz. Ezt kiskorú veszélyeztetésének hívják.
2017. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!