Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Nem szeretek...

Mit csináljak? Nem szeretek apámmal lenni.

Figyelt kérdés
Anyámmal élek és most apámról lenne szó. Hálistennek nem kell nap, mint nap vele lennem, de minden 3. hétvégét kb nála kell töltenem vagy pár napot, nyári szünetben többet. De én annyira nem szeretek ott lenni és apám viselkedését sem bírom. Nem jó apa. Semmi kedvem minden 2.-3 hétvégén odamenni, nincs kedvem vele csak úgy találkozgatni meg semmi. Megvan rá az okom. Tudom, kegyetlenül hangzik, de simán kibírom nélküle, nem igénylem a társaságát. Sosem viselkedett úgy, hogy bebizonyítsa hogy ő jó apuka. Egyszerűen nem akarok nála lenni és kész, nem tudok mit tenni. Most 18 éves koromig ez fog menni? Semmit nem lehet ez ellen tenni?
2017. jan. 27. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Állandóan csesztet, teljesen más életmódot folytat mint én, rossz a nevelése, most meg még az új nője is állandóan ott van és mindenért én vagyok a hibás.
2017. jan. 27. 18:28
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és mindig neki van igaza, én azt csinálom amit ő mond, irányítani akar.
2017. jan. 27. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Vele beszéltél már erről? Anyukádnak beszéltél már erről?
2017. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Anyukám pontosan tudja mit gondolok, mondtam már neki, de szerinte így is keveset vagyok apámnál (igaz ahhoz képes hogy valaki minden második héten ott van), vele is kell lennem.

Apámmal nem nagyon beszéltem, mert úgyse hallgat rám. Anyám beszélt vele, hogy nem törődik velem, nem fizet semmit meg ilyenek, de nem lett jobb, mindig kitalál valamit, hogy nem igaz, mikor igaz.

2017. jan. 27. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeti a gyerektartást, akkor nem tesz eleget a szülői kötelezettségének.

Akkor rád nézve sem kötelező a látogatása.

2017. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Fizet valamit, de a dolgaim 90-95%-át anyám fizeti. Ő csak vesz néha 1-2 ruhát vagy olcsóbb cipőt (nem ő fogja venni a conversemet...), az iskolai dolgok felét fizeti és ennyi.

Mindenből mindig a legolcsóbbat akarja, pedig nem vagyunk szegények, sőr, kétszer annyit keres, ha nem többet, mint anyám.

2017. jan. 28. 08:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, hogy helyi csaladsegítő,vagy nevelési tanacsadó...

Menj, és kérj tanácsot, hogy jogilag mit kell tenned, hogy ne kelljen menned lathatasra...

Ott vannak segítők, pszicgológus, ügyvéd is van ingyen ugy tudom...

Bemész és megmondod kiskorú vagy, de csaladi problemad van, kivel beszélhetsz....

2017. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!