Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tudnám édesapámat meggyőzni?

Hogy tudnám édesapámat meggyőzni?

Figyelt kérdés
Egy jó barátom vett nekem tenyésztőtől egy hörcsögöt. Hálából ajándékozta. Tudja, hogy imádom az állatokat. Apum nagyon mérges, mert van 2 kutyám, tesómnak 1 cicája és nem akart lakásba több állatot. Kutyáimmal sokat törődök. Zsebpénzből, nyári munkából, ösztöndíjból gondozom őket. Sétálok, játszok velük, külön főzök táp mellé. Nem untam meg őket. Kitűnő tanuló vagyok, házimunkát szó nélkül csinálom. Nagyon szeretném a hörcsögöt. Én fizetnék neki is mindent. Nem tudom másnak adni. Mindenkit kérdeztem. Egy kereskedő bevenné, de biztos kígyónak adná. Apu azt mondta tüntessem el mire munkából hazaér. Tudom, hogy barátommal hibáztunk. Bocsánatot is kértem. Mit mondjak apunak, hogy engedje ? Anyut nem zavarná a hörcsög. Apunak is van szíve, de most haragszik, amiért nem fogadtam szót. Mert ugye nem engedett 3. állatot nekem. Bármit megtennék neki érte.
2017. jan. 19. 15:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Édesapád jó fej szülő. :)

Legyen ez tanulság a jövőre nézve, neked is és a barátodnak is. Állatot soha nem ajándékozunk!

Apud idővel megenyhül majd, te pedig gondozd tisztességesen a hörcsögöt is.

2017. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kis hörcsög maradhat ezek szerint. :) apud amúgy jó fej, a barátodnak meg illett volna előre megkérdezni...de akkor nem lett nagyobb baj szerencsére.
2017. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenyleg jo fej, latod irtam hogy meg fog lagyulni es meg be is vasarolt hozza, nagyon rendes apukad van!
2017. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Természetesen gondozni fogom a hörcsögöt is. Apu nem akarta bántani szegény állatot miattunk. Inkább engedi megtartani. De ez utolsó állat. Ezt nem győzte mondani.
2017. jan. 19. 21:05
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha apád vett neki ketrecet meg hasonlókat, akkor olyan nagy baj mégsem lehet.
2017. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
46%

Milyen helye van és milyen fajta hörcsög? Normális méretű ketrecet kereskedésben nem árulnak, szóval remélem, nem kicsiben van. :( 10 éve tartok hörcsögöket, segítek a tartásban (nem olyan egyszerű, rengeteg mindenre kell figyelni). Facebookon lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ott is sok segítséget fogsz kapni. :)

20N

2017. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Aranyhörcsög kölyök. Jó nagy ketrece van. Emeletes és házikó is nagy van benne. Nem tudom hol vette. Hozott hörcsögös könyvet is. Ebből megtanulom gondozni. Alapos munkát végzett :)
2017. jan. 20. 10:29
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ő meg hideg hóba nem rakja ki."

Hát még jó...

2017. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aranynak minimum 100*50 cm alapterületű és 40 cm magas hely kell. A mókuskerék mérete 30 cm átmérőjű legyen, különben hajlik benne a háta, és komoly fájdalmai lesznek.

Az etetésről a Karfiolhamsters tenyészet oldalán nagyon sok mindent megtalálsz (3 fő tápláléka van: zöldség, magvak és fehérje).

2017. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!