Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton igazságtalanul pofozna...

Folyton igazságtalanul pofoznak fel itthon pedig 18 elmúltam. Mit tegyek hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés
szüleim minden nap felpofoznak, mert idegbetegek pedig semmit nem csinálok. Például ma haza jöttem isklabol villával ettem, és mondta anyam hogy "na villával eszik a gethes kölyök" nem válaszoltam, azutan letettem a villát, és oda jött ugy megütötte a fejem hogy egy óráig fajt.Azutan bejöttem a szobámba és leültem tanulni és bejött utánnam apam és ő is megvert mert a paradicsomot mikor takarítottam a benti kukába dobtam és nem pedig a kintibe.Én ezt már nem bírom.. minden nap ez van.. tanácsok?
2016. dec. 8. 13:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

nem szoktam beállni a költözz el kommentelők mellé, de itt más megoldás nem nagyon van.

ha már 18 elmúltál,akkor tudsz munkát vállalni.nyilván nem ideális helyzet, de ilyen alpári tuskó emberek mellett maradni sem az.

menj át estire és úgy érettségizz le. mellette dolgozz és minél előbb lépj le otthonról.

egyetemistákkal tudsz szobát bérelni,viszonylag kevés pénzből is.

próbálj boldogulni és tanulni,tanulni..

az ilyen családra meg én vissza se néznék többet. primitív barmok.. (már elnézést)

de az osztályfőnök sem kutya,hogy megvádol,hogy biztos hazudsz.

2016. dec. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb állj a saját lábadra! Menj el dolgozni, aztán hagyd otthon az őseidet, többet feléjük se nézz!
2016. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudsz elkltözni valahova??
2016. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszerűen nem hiszem, hogy van anya, azért megüti a gyerekét, mert villával eszik. Van gyerek aki brahiból ít ilyen hülyeségeket. Ugye te nem ilyen vagy?
2016. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

annak elég jó brahija lehet :)

amúgy én is ilyen voltam , csak azért engem ennyire nem vertek ... De olykor néhány szülői pofon jót tesz,ez is biztos, nyilván a te esetedet meg nem ismerem.


ha jogtalannak érzed, akkor költözz el otthonról mihamarabb, tényleg jó tanács h egyetemistákkal bérelj szobát (aztán remélhetőleg ők nem fognak verni ...).

2016. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Na ez a költözz el, hú de utálom. Az én lényom 19 évesen fog érettségizni, a miértekbe ne akarok belemenni, 19 és fél éves lesz, ha végez a középiskolával. Tehát akkor 18 évesen mondjam neki, hogy bocsi, de Te már jogilag felnőtt vagy költözz el.

Komolyan szerintetek ez normális hozzáállás egy szülőtől?

Itt, (ha tényleg úgy van, ahogy a kérdező leírta) nem egy tinihisztiről van szó.

Viszont az is igaz, hogy nem nagyon tudsz mit tenni, esetleg szólhatsz az ofőnek, és ő kiküldheti a gyámügyet, és ha tényleg nagyon brutál a helyzet, akkor kérheted, hogy emeljenek ki a családból.

2016. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os: szerinted a 18 évét betöltött nagykorú "gyermeket" tényleg "kiemeli" a gyámügy a családból??! És akkor szerinted utána mit csinálnak vele? Örökbe adják egy néninek? :)
2016. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen szülők jó példák arra,hogy nem alkalmas mindenki gyereknevelésre.
2016. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!