Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Folyton igazságtalanul pofozna...

Folyton igazságtalanul pofoznak fel itthon pedig 18 elmúltam. Mit tegyek hogy fejezzék be?

Figyelt kérdés
szüleim minden nap felpofoznak, mert idegbetegek pedig semmit nem csinálok. Például ma haza jöttem isklabol villával ettem, és mondta anyam hogy "na villával eszik a gethes kölyök" nem válaszoltam, azutan letettem a villát, és oda jött ugy megütötte a fejem hogy egy óráig fajt.Azutan bejöttem a szobámba és leültem tanulni és bejött utánnam apam és ő is megvert mert a paradicsomot mikor takarítottam a benti kukába dobtam és nem pedig a kintibe.Én ezt már nem bírom.. minden nap ez van.. tanácsok?
2016. dec. 8. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Mond el az osztályfőnöködnek. vagy a háziorvosodnak. Kötelező továbblépniük, és a szüleidnek elmegy a kedvük a pofozkodástól egy életre úgy meghuzkodják.
2016. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De azt mondjak hogy hazudok mindig, és nyomok nincsennek.. a fejem ütik ahol nem látszik
2016. dec. 8. 14:03
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Csinálj róla felvételt. Emigy ez mindig igy volt? Mindig vertek mindenért? Azért kicsit kiállhatnál magadért. Én már 17 évesen nem engedtem, hogy megüssön Anyám amikor indult. Elkaptam a kezét és mondtam, hogy csak próbálja..Tudom, hogy annyira meglepődött és hátra hőkölt, hogy azóta sem volt ilyen próbálkozása..
2016. dec. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Költözés.
2016. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Pofozz vissza neki.
2016. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

"Mond el az osztályfőnöködnek. vagy a háziorvosodnak. Kötelező továbblépniük,"

Jah, egy gyerek esetében, nem egy szőröstö... akarom mondani jogilag felnőttnek számító ember miatt. Mit intézkedjenek azon, hogy a 18 éves kérdező kapott egy maflást? Rendőrt hívjanak?

2016. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Üss vissza olyat, hogy egy napig csillagokat lássanak. Általában nagyon elítélem azt, aki kezet mer emelni a szüleire, de ez nem az a szituáció.
2016. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Szomorú hogy léteznek ilyen szülők.. :(
2016. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt vagy, költözz el, a gyámügy nem foglalkozik nagykorúakkal, a rendőrt sem érdekli, hogy rácsapnak a fejedre. Ennyi idősen már neked kell gondoskodnod magadról és ha nem tetszik valami, akkor neked kell lelépni.
2016. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
De szegény gyerek hová menjen? Osztályfőnök nem foglakozik vele bármit csinál egy szülő, gyámhivatal sem mert nagykorú, rendőrségi ügy nincs mert csak pár pofon. Sajnos nem érzékelik a szülők, hogy jobban fáj a gyereknek, hogy sz@rba sem veszik mint maga a pofon. Tanáccsal nemtudok szolgálni, de ha rajtam múlna én is belevernék az ilyen emberekbe. De te ne tegyél ilyet, mégiscsak az anyád meg az apád.
2016. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!