Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyáék nem szeretik, ha...

Anyáék nem szeretik, ha vendég jön hozzánk így a barátnőmet se látják olyan szívesen, mit tegyek most? 18/F

Figyelt kérdés
Mar majdnem fél éve egyutt vagyok egy lánnyal, anyáék vegig tudtak róla meg minden de ugy erzem nem igazan latjak szívesen. Nem nagyon szeretik ha jon hozzánk apa meg anya is kicsit csalódott ilyenkor es nem orul neki ha jönnek ide. És ezt ereztetik is a baratnommel,olyan mintha csak egy gyors rövid kapcsolatnak hinnék ezt az egeszet, de ez nem az. Tisztára olyan mintha utalnak es meg se akarnak ismerni. Így nem nagyon szeretik ha hétvégén megtori a csaladi idillt ha atjon hozzánk. Ez engem nagyon zavar és nem szeretem ezt. Nagyon sok konfliktusom volt mar emiatt a baratnommel.. Hetkozben meg alig tudunk talizni mert mindketten dolgozunk és pihennunk kell. Így még a hétvége is off lenne :( segítsetek hogy beszeljem ezt meg? És mondanátok érveket hogy ezt jobban megertessem veluk?
2016. aug. 24. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem szeretik a vendégeket, hát nem szeretik. Nyilván ok is pihenni akarnak a hétvégén, nem egy "ifegent" kerületni
2016. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
itt is hasonó a helyzet, azt mem szeretik anyáék ha előttük bármit csinálunk (ölelés puszi már az), vagy elvonolunk a szobába és bezárkózunk és nem beszelgetünk velük. de ha lenn vagyunk akkor csak a feszkó megy. 8 hónaposak leszünk. átérzem bánatodat
2016. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A baratnodekhez nem tudtok menni? Az egyszerubb lenne, mint anyadekat meggyozni. Szerintem egyebkent a mai vilagban kotelessege egy szulonek elviselni a gyerek parjat, tovabb tanultok, mint regen , ertheto, hogy van igenyetek ennyi idosen a szexre.
2016. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

"Szerintem egyebkent a mai vilagban kotelessege egy szulonek elviselni a gyerek parjat (...) ertheto, hogy van igenyetek ennyi idosen a szexre."


Akinek szexre van igénye, annak legyen az önállóságra is, ne a szülei hálója melletti kis gyerekszobájában húzza már a farkára az aktuális barátnőit.

2016. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
4 aha, de amúgy meg (a szülők elvárása szerint is) csináljon meg 2 diplomát, 2 felsőfokút, h majd igazán jó szakmája legyen. Hát két lehetőség van, vagy mindezeket megcsinálja serdülőkora előtt, amikor még nincs igénye a szexre, kvázi csodagyerek, ha összerántja a diplomát 16 éves kora előtt, vagy éljen apáca/szerzetes életet, mert anyuék házában nem szabad d.ugni. Valamikor régen, amikor az emberek nem tanultak tovább és hamarabb kirepültek, akkor persze könnyen megoldható volt a különköltözés. Ma ha valaki megcsinálja 16 évesen, akkor konkrétan elbaxta az életét, egy alulképzett senki lesz belőle. Más idők járnak és jó lenne, ha ezt egyes szülők is felfognák végre. Egyébként nem is értem, már 35 éves vagyok, de régebben a szülők nem problémáztak ennyit ezen, természetesnek vették, h a fiataloknak is van nemi élete, sőt nekik van igazán, fura, h erre néhányan nem emlékeznek.
2016. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

"a mai vilagban kotelessege egy szulonek elviselni a gyerek parjat"


Nem kötelessége. Ezt a baromságot honnan szedted?Kötelessége a kiskorú gyermeket eltartani. A nagykörúval kapcsolatban nincs ilyen kötelessége. A partnerevel szemben meg pláne semmi kotelessege nincs.

2016. aug. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
6 onnan veszem, hogy én így gondolom, remélem világos, ez egy olyan oldal, ahol emberek a véleményüket mondják el.
2016. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!