Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak nem teher a szülői...

Másnak nem teher a szülői szeretet néha?

Figyelt kérdés
Biztos nagyon bizarr kérdésnek hangzik. De szabályosan elsírom magam ha azt mondják nekem a szülők, hogy vigyázzak magamra, vagy fontos vagyok, vagy szeretnek... Mert mi van ha lesz egy balesetem, vagy csinálok olyat amibe belehalhatok, pl motorozás, extrém sport, nem táplálkozok egészségesen, nem megyek el orvoshoz időben. Bármi történhet, és utána ha valami baj van velem, akkor nekik lesz rossz. Mert szülőként egy gyerek halála az a legnagyobb tragédia. Ellenkező esetben is rossz persze, de az az élet rendje. És ebbe olyan szörnyű belegondolni,hogyha bármi történik velem akár saját hibámból, akár balesetből, akkor nekik lesz a legrosszabb...
2016. júl. 12. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ilyeneken, a fiatalság múlandó..
2016. júl. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De, néha az, de nem abban az értelemben, ahogy neked.

Csak néha vita van, mert féltenek, amit értek is, de úgy érzem, emiatt indokolatlanul korlátoznak - vagy legalábbis megpróbálják.

2016. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utálom, hogy ezt kell írnom, de ezt bizonyosak az értheti meg, aki szülő lesz maga is. Hogy mennyire szeretjük a gyereket, es jót akarunk, hogy boldog legyen es elégedett.

Es féltjük. Lehet teher neha, de gondolj azokra, akiknek nem jutott belole, es arra, milyen szerencsés vagy.

2016. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!