Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyának tényleg nem tűnik...

Anyának tényleg nem tűnik fel? Vagy nem érdekli?

Figyelt kérdés

Eléggé elhanyagol mivel mamám itt lakik és gondozni kell,de sajnos eléggé bántó kezdd lenni ez az egész.

Szeretnék vele lenni,de minden hétvégén jonni fog a nagynenem mamam miatt.

Mondtam jo lenne elmenni kettesbe valahova hisz vasarnap lesz,erre csak annyit mondott kimehetunk de nem sokaig mert jon nagynened.

Annyit sirtam mar,latta is de nem erdekelte ha elmondom mi bant en vagyok a rossz.

Most is sirtam stb.de azt mondta biztos csak a mens.miatt vagyok ilyen,es szepen elmemt aludni..

Megertem ha nehez ot apolni de azert figyelhetne rank is,es amit kerdezek/mondok jo lenne ha megjegyezne...

Teljesen maganyosnak erzem magamat.

Nem birom:'(


2016. máj. 21. 22:26
 1/7 anonim válasza:
4%
Anyadat nem nagyon erdekled ugy latszik.. Sajnos ez van nem tudsz mit csinalni
2016. máj. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Hidd el lehet ennél rosszabb is .. saját helyzetemböl kiindulva . Szerintem anyukád is már fáradt akár lelkileg és fizikailag nem könnyü helyt állni a mamánál is és nálatok is . Biztos próbálkozik de mikor már az ember elfárad nem ugy sülnek el a dolgok . A sirás helyett lehet jobb lenne egy nyugis napon leülni és megbeszélni mi bánt és ,hogy változtassatok igy ö is elmondhatná miként érinti ez a dolog . Azért azt megkérdezném csak kiváncsiságbol mennyit segitesz be a mamánál illetve mennyire vagy tekintettel arra ,hogy ö hogy érzi magát ( esetleg érdeklödni a felöl hogy van ) lehet ez is közrejátszik , hogy ö viszont a te figyelmességedre vágyik .
2016. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyát mindig megkérdezem segítsek-e stb.

Mamámhoz is be-bemegyek de tanulás miatt nem olyan sokszor megyek be.

Ha kiabál bemegyek

2016. máj. 21. 22:45
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Még gyerek vagy, anyukád próbálja minél jobban levenni rólad a terhet. Hidd el, nagyon nehéz egy idős beteg embert ápolni. Lelkileg és fizikailag is megterhelő.

Nem írtad, hogy pontosan melyik nagyszülőről van szó, de ha az anyairól, akkor gondolj bele abba is, hogy a nagymamád anyukád anyukája..., tehát természetes, hogy szeretne róla gondoskodni. Neked is fájna így látni anyukádat.

Megértem, hogy jobb lenne több időt együtt tölteni, de ne légy önző, és gondolj bele a helyzetébe, ezzel pedig megnehezíted a dolgát. Nem elég, hogy a saját anyukáját így kell látnia, de még te is fájdítod a szívét. Egy kicsit komolyodj meg és segíts be többet, ha tudsz.

2016. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Neked nem tűnik fel, hogy mennyire hisztis, önző kislány vagy. Anyukádnak szerintem épp elég baj leépülni látni a saját anyját. Te nem segítenél a tiednek ? Ápolni valakit nem könnyü feladat.
2016. máj. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%
keres barátokat anyudnak nem kötelesége téged szorakoztatni
2016. máj. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Kérdező: 5 szeretetnyelv van, ezek: együtt töltött idő, szeretetteljes szavak, érintés, szívességek és ajándékozás. Úgy érzem, a te elsődleges szeretetnyelved az együtt töltött idő, de az élet úgy hozta, hogy éppen ezt anyukád most nem tudja megadni. gondold át, hogy a többi néggyel nem próbálja-e kifejezni számodra a szeretetét ebben a nehéz időszakban is? Ha igen, akkor légy megértőbb, türelmesebb. Ha nem, akkor ülj le beszélni vele.
2016. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!