Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az osztályban szinte mindenkin...

Az osztályban szinte mindenkinek nike, adidas vagy valami divatos cipője van. Hogy mondjam meg anyuéknak, hogy én is olyat szeretnék?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 21:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem itt elvan tévedve pár válaszoló.

1. A nike cipők kényelmesek, sokáig bírják. Nincs az, hogy azonnal feltöri a lábad, és fél év után szakad szét, válik fel a talpa.

Szóval ha még divat is, nyugodtan vegyék.

2. iPhone, na és akkor mi van? Ha megengedheti magának akkor vegye. Nekem azért van iPhoneom, mert a munkámban fontos az, hogy tudjak telefonálni közben emaileket nézni, és ha kell azonnal tudjak még mindig telefonálás közben ugrani a neten megnézni valamit.

Szeretem ha erős a hardwer, nem kell 1 év után kidobni, mert belassul. Illetve ha véletlen lecserélem akkor ne bukjak rajta sokat.

2016. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként ne legyetek már ilyen álszentek :D attól mert akar egy márkás cipőt, ami több évig bírja, nem csak egy kínai sz @rt, attól még nem áll be a sorba. Ennyi erővel akkor te is beállsz mert hordasz ruhát.. :D ma is megérte feljönni ide
2016. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azzal tudod meggyőzni őket, hogy tartósabbak és kényelmesebbek, mint a kínaiban kapható cipők. Tévedés, hogy csak a márkát kell megfizetni, a 3 gyerekemnek volt már mindenféle cipője, Nike vagy Adidas még egy sem szakadt szét a lábukon, és kellemes benne a járás. Sokat gyalogolnak, a kicsinek úgy 20-25 perc járásra van a suli, most vettünk egy habkönnyű, remekül szellőző, rendkívül kényelmes Air Maxot, imádja. Volt pár olyan cipője, amiben fájt a lába estére, elég széles a lábfeje, jellemzően kétoldalt nyomta az egyébként jó méretű cipő.
2016. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
86%

már nem azért, de miért mindenki nike-ban meg kínaiban gondolkodik? :D vannak ezerszer olcsóbb, de jó minőségű cipők

5 éve van egy tök kényelmes sport cipőm, amit még a decathlonban vettem 3 ezer forintért, és még a mai napig bírja a strapát

2016. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintem itt elvan tévedve pár válaszoló.

1. A nike cipők kényelmesek, sokáig bírják.+


Az Iphonos válaszod, háááááááát................


NEM EZ A LÉNYEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A kérdés:


Az osztályban szinte mindenkinek.....


A kérdés, hogy a kérdező is sablon akar lenni, és CSAK AZÉRT KELL NIKE, ADIDAS, MEG PICI IPHONE, mert MINDENKINEK ez van?


Jó, a kérdezőnek az volt a fontos, hogy hogyan vegye rá a szüleit.


De ez a kérdés több mint értelmetlen, mert MI válaszolók nem ismerjük a szüleit, így nem tudjuk, hogy mivel és hogyan lehetne őket meggyőzni.


Vagy ha szó szerint idézem: "Hogy mondjam meg anyuéknak...."


Megmondod és kész!


Honnan tudjuk, hogy mit engednek meg és mit nem?

Honnan tudjuk, hogy ez nekik egy pillanat alatt mellényzsebből megy, vagy túlórázni kell érte?

2016. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, elárulom, hogy az osztályodból kb. 5-en hordanak valódi Nike cipőt, a többi a szabadkai piacról, vagy e-bay ről szerezte be, a hamisítványt 5000 ft-ért. Van a gazdagabb réteg, aki meg tudja fizetni, a többi meg megveszi a replikát, hogy ne legyenek gázok. Sosem értettem ezt a márka őrületet, attól, hogy a cipőn van egy pipa, még nem lesz különb. A minősége sem jobb,ugyanúgy ázsiában, vagy törökországban készítik.
2016. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
53%
En is ebben a szituban voltam de en annyit csinaltam hogy oda mentem anyumhoz (elotte persze elmentem a boltba es megneztem melyik all jol a labamon) aztan mikor ez meg volt oda alltam anyum el es mondtam hogy neztem egy nike cipot megkaphatom elmentunk es megvettuk ja egyebkent csinaltam kepeket hogy a labamon van es mutattam neki ez hasznos lehet.. viszont meg annyi legyenek jó jegyeid es minden tuti lesz ;)
2016. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

én csak azt nem értem, hogy miért hozza fel minden 2. válaszoló az iphonet. írta valahol a kérdező?

nem, csak a cipőről kérdezett..

odállsz a szüleidhez,mondod hogy szeretnél 1 pár új cipőt.. ennyi. érthető,hogy még gyerekek vagytok, próbáltok beállni a sorba, kinézik azt aki kicsit is más.. ez remélhetőleg majd elmúlik idővel.

amúgy a márkás cipőkkel nekem nincsen bajom, én megvenném a gyerekemnek, ha beleférne a keretbe. kérdezz rá, csak nem harapják le a fejed. ha másnem, majd szezonváltáskor,vagy ha a régi elhasználódott, akkor kérj olyat, amilyet szeretnél.

2016. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%

A héten egy villamoson 4 gimis lányka beszélte ki egy osztálytársukat, végig a Corvintól a Jászaiig az volt a téma, hogy az illető lány nem trendi, mert szoknyát hord, és ezért egyénisége sincs, mert szerintük ciki a szoknya, és egyéniségnek kell lenni (vagy 20x elhangzott ez a szó).

Nos. Őket egymástól nem tudom, hogyan különbözteti meg a tanár. Ugyanolyan kivasalt haj, ugyanolyan smink, ugyanolyan ruházat. Mintha futószalagon készültek volna. Igazi egyéniségek voltak :)

2016. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
51%
hm...szerintem egy Nike, Adidas cipot nyugodtan kérhetsz, mégsem egy Tod's -rol van szo.
2016. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!