Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu direkt csinálja ezt...

Anyu direkt csinálja ezt velem? Szülőktől, hasonló helyzetűektől segítség. :/

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, Anyuval a párjával és 2 tesómmal élek. Nincs szakmám, se munkahelyem, mert van egy 4 éves testvérem. Imádom, de mióta megszületett, megváltozott az életem, a sulit ott kellet hagynom h vele legyek, most dolgozni se tudok elmenni mert nincs aki vigye a kicsit oviba ill. menni érte. Ház lenne a későbbiekre, de anyu csak ígéri, hogy megkapom, és ma burkoltan kijelentette h álmodni se merjek róla. Dolgoztam egész nyáron, de napszámba, ott megoldható volt a meló, de csak nyáron tudok így eljárni. Költözni nem tudok sehova sem. Segítsetek

2016. febr. 24. 17:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyszüleim, barátnőim sincsenek, inkább ismerőseim vannak, de őket sem igazán ismerem, csak néha beszéltem velük.
2016. febr. 25. 08:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Na de a tesót oviba vinni, az mennyi idő, hogy emellett nem tudsz tanulni, dolgozni?
2016. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Menj tanulni, suli, szakma, mert ennek nem lesz jó vége. Estin csinálod az érettségit, ha van befejezett 10. osztályod, akkor már azzal is mehetsz szakmát tanulni. Illetve munkaügyi központ is indít képzéseket, ha be tudsz kerülni, akkor nem csak papírt, hanem a tanfolyam ideje alatt pénzt is kapsz.

Addig meg részmunkaidő, gyárak, esetleg telemarketing (talán neked bejön, meg kell próbálni)...

2016. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!