Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon kellemetlen a tema...

Nagyon kellemetlen a tema tudnatok nekem segiteni? 14/L

Figyelt kérdés
Eloszor negyedikes koromban hallottan amikor a szuleim szeretkeztek.Eloszor csak nevettem rajta de mostmar idegesito.Van hogy nen tudok elaludni es azt kell hallgassam ahogy szeretkeznek.Es ilyenkor ki sem merek mennj wc-re sem.A szobam ajtajat nem engedik hogy becsukjam mert zavarja oket es amikor becsukom kerdezoskodnek hogy mit csinalsz,meg hozd ki a telefonodat meg minden mast.Nagyon undorito mar amit csinalnak es nagyon kellemetlenul is erzem magam.Mit csinaljak?Nem akarom naluk szoba hozni..
2016. jan. 20. 21:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mondd meg nekik, hogy azért csukod be az ajtót, mert ők túl hangosan szeretik egymást esténként és téged ez zavar.
2016. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom naluk szoba hozni...."


Pedig egész nyugodtan szóba hozhatnád egyszer - szerintem lehetőleg inkább anyukáddal négyszemközt, - és elmondhatnád teljesen normális, nyugodt hangnemben, hogy az a helyzet, hogy régóta hallod a szobájukból átszűrődő zajokat, amikor szeretkeznek, neked ez fura / kellemetlen / zavaró stb. érzés (nyilván mondd úgy őszintén, ahogy ezt te megéled, én csak példákat írtam), emiatt is szeretnéd legalább az ajtódat csukva tartani ilyenkor.


(Azt meg nem kell feltétlenül kérned, hogy legyenek kedvesek próbáljanak egy kicsit kevésbé hangoskodni szex közben, ha lehet - jó esetben magától is eljut arra a felismerésre, hogy tekintettel lehetnének rád ilyen téren.)

2016. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12%

Kamu kérdésnek tartom, az ajtóbecsukási tilalom miatt.


Amúgy tegyél fel fülest, úgyse sokáig csinálják.

Azt meg verd ki a fejedből, hogy undorító, amit csinálnak! Mit gondolsz, téged a nap költött ki az árokparton valami elpottyantott matériából?

2016. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!